Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kavarunk már másfél éve?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kavarunk már másfél éve?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akit másfél éve ismertem meg. Mivel egy társaságban voltunk mmindig is bulikban, állandóan egymásba botlottunk és szinte minden hónapban kavartunk, mondhatni másfél éven keresztül. Nagyon sokat beszéltünk, de sokat veszekedtünk, de ami a legfontosabb egy éve kimondta, hogy szeret. Az elején neki jött közbe valami azért nem voltunk együtt, aztán nekem lett barátom, aztán megint kavartunk, aztán neki lett megint, kavartunk, megmondtam hogy nem akarom tovább folytatni, elsírta magát. Na ezt bírtam kb. 1 hónap erejéig. Nem bírom nélküle. Nem tudom mit érzek, szeretem-e vagy szimplán kötődés-e. A legnagyobb tény az, hogy kötődünk egymáshoz és mindig is fogunk. A kérdés az, hogy mi lenne a helyes döntés részemről? Együtt kéne lennünk? Várjak még? Egyszerűen nem tudom elfelejteni, ha meglátom mással felrobbanok, és vonzódom hozzá, kötődöm. Másfél éve. Más pasikkal a kavarás az, hogy egyszer vagy kétszer megtörténik, smárolunk és ennyi. De vele ez megy már régóta. Nem tudom, tényleg szeret?
2015. aug. 15. 20:29
 1/3 anonim válasza:
Szerintem te szerelmes vagy :)
2015. aug. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem is:) És milyen cuki már..

Egy fiu nem sirja csak úgy el magát!!!!

Te nagyon fontos vagy neki, és szerintem neked is ő:)

2015. aug. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Lehet, igazatok van... Csak az a baj, hogy nem tudom mit tegyek, teljesen össze vagyok zavarodva most, mert ha együtt leszünk, az is benne van, hogy szakítunk egyszer.. Ha szakítunk, valamelyikőnk megbántódik. És nagyon nem szeretném ezt. Másfél év alatt barátság is kialakult köztünk és nem szeretném ha mindez egy pillanat alatt elveszne örökre, nem tudnám elképzelni. Olyan furcsa ez az egész, de nem tudom miért..
2015. aug. 16. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!