Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy jó barátom, de egyre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy jó barátom, de egyre többen hiszik azt, hogy járunk és nem fogják fel, hogy nem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Am semmi extra, néha átjön vagy mászkálunk random valahol és dumálunk. Semmi olyan, amiből bármire is következtetni lehetne. Nem értem miért gondolják ezt mégis.

2015. aug. 16. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez van. Olyanok ilyenkor mint az óvodások. Ha egy fiút meg egy lányt együtt egyből az jut eszükbe, hogy szerelmesek. Majd abbahagyják.
2015. aug. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem van egy jó barátom, osztálytársak vagyunk. Iskolától kezdve a buezon át a discoig mindenhova egyutnk járkálunk. Pályatársak is sok órán, ő viszi a cuccaimat, egyszer engem vit a suliban. Együtt hülyülünk. Ha valamelyikünket egyik tanár elküldi boltba kikönyörögjük h ketten mehessünk.

Bulikban is együtt bulizunk.

Osszevagyunk nőve.

Mindenki szerint járunk.

Eleinte mondtuk h nem, de útánna rájuk hagytiluk h találgassanak.

2015. aug. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Bueson= buszon

Egy ideig érdekesek voltunk, de utána abbahagyták.

Látták h megöleljük egymást de többről nem is tutdak útánna beletörődtek h mi nem járunk (mivel még csókolózni se lattak minket)

2015. aug. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!