Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Zavar titeket ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Zavar titeket ha egy lánynak szépséghibás (pattanás pl) az arca? Nem drasztikussan, de azért eléggé.

Figyelt kérdés
(A lánynak hormonális problémája van, erre a gyógyszeres kezelést nem meri bevállalni viszont emiatt nincs önbizalma.)
2015. aug. 17. 00:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. Jártam már hasonló lánnyal, mondjuk ő gyógyszerrel kezeltette. Mire véget ért volna, addigra szakítottunk, szóval fogalmam sincs, érnek-e ezek a gyógyszerek valamit :D
2015. aug. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem zavar!
2015. aug. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem hát, mert arra tudunk egy jó arcpakolást ami eltünteti: D
2015. aug. 17. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha az arca szépséghibás? Nem. Ha durván az? Akkor sem. Ha a lelke meg az értékrendje szépséghibás na akkor az már igen!

25/F

2015. aug. 17. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok ,de szerintem sok olyan fiú van akit nem hátráltat néhány pattanás ha egyébként tetszel neki.

Az arcomon és mellkasomon nekem is sok pattanás volt 2-3 éve , így elvállaltam a gyógyszeres kezelést ,azóta nagyon ritkán van rajtam egy-kettő , viszont nem olcsó , minimum 1-1,5 évig kell szedni ,vérvétel és hasonlóak szükségesek hozzá ,csak 6-8 hónap után kezd el láthatóan kifelé is hatni a gyógyszer , és hormontartalmú a készítmény. Ennek tükrében szerintem egy hormonális gondokkal küzdő lánynak nem lenne érdemes belevágni a gyógyszer szedésébe.

Ne kenj rá alapozót ,mert nem fedi el ,valamint sokkal nehezebben fognak elmúlni ,újak pedig könnyebben alakulnak ki.

2015. aug. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha hormonális problémáid vannak, nem csak a szépséged miatt érdemes belevágni a gyógyszeres kezelésbe, hanem az egészséged miatt is. Mellesleg mondhatunk bármit, őszinte leszek, fontos egy lánynál, hogy milyen az arca. Legyen önbizalmad, de ne várj csodát. Figyelj oda a pattanásaidra, próbálj kiegyensúlyozott lenni.
2015. aug. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne kezdj hormonkezelèsbe! Simán szedj cink vitamint! Nekem segített! Elmultak a pattanásaim! Nincs mellèkhatása! 14/F
2015. aug. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!