Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves kortól engednétek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól engednétek a lányotoknak, hogy sminkelje magát? A smink szempillaspirálból és szájfényből allna.

Figyelt kérdés
Tizen három éves lettem a mai napon. Szeretném magam sminkelni a fenti dolgokkal többel nem.Mint a hétköznapokra mint iskolába.Szerintetek nem korai?Válaszokat előre is köszönöm.

2015. aug. 17. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Amikor jol esik neki. A 8 eves hugom is szokott szajfenyt hasznalni es amikor latja, hogy festem magam szempillaspiralt is...

ez nem lyan huu de nagy sminkeles

2015. aug. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

ha nem úgy sminkelsz mint akik az út szélén melóznak, akkor semmi gond nincs vele.

főleg ha szép csinos csaj vagy, akkor még a szépségedet is kiemelheted vele,csak tényleg szolidan, ne ess túlzásokba..

2015. aug. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem szeretnem.magam SOHA ugy sminkelni.mint az utcan. dolgozo lanyok.Köszönöm szépen a valaszokat.
2015. aug. 17. 21:40
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez még teljesen belefér.
2015. aug. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!