Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy ismeretlen fiú,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy ismeretlen fiú, mit csináljak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

szóval van egy fiú aki tetszik,de nem ismerem.raírtam facebookon,de nem válaszol.


van esély?vagy hagyjam?



2015. aug. 22. 10:32
 1/4 anonim válasza:
Haat szerintem ismerd meg jobban!! Lehet h csak külsőre tetszik!! Hamegismered mixken valójában akkor lehet h nem is fog tetszeni de azert sok sikert!! 😉
2015. aug. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2015. aug. 22. 10:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Sot az 100% hogy csak kulsore teteszik neked. Igazabol tenyleg jobban meg kellene ismerned, mert lehet, hogy kozben nagyon nem kedves vagy hasonlo, de az is lehet hogy tok normalis, akkor pedig probalkozhatsz, megeri szerintem. :D
2015. aug. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget
2015. aug. 22. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!