Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, lehet, hogy a srácnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, lehet, hogy a srácnak fel se tűnt hogy nem vagyok ott?

Figyelt kérdés

Volt egy kertiparti náluk es egy bizonyos társaság ( aki máskor is van, felnőttek, szuleinknek van közös ismerőse) volt ott, amibe mi is beletartozunk, csak én nem voltam ott, mert rokonoknál vagyok

Es céloztam rá, miután megtudtam, hogy volt buli, hogy hazentem volna ha anya mondja azt a buli dolgot, kb 3-4x leírtam ( nem ugyanezt, csak céloztam rá, hogy nem vagyok otthon) de nem kerdezte meg, hogy hol vagyok :/

Mert az, hogy magátol nem jut eszébe megkérdezni, akkor nincs semmi, de az, hogy amikor sokszor célzok rá es meg igy se kérdezi meg :/


Nem értem, szerintetek egyáltalán feltűnt neki, hogy nem mentem?

Vagyhat persze láthatta, hogy nem vagyok ott, de úgy értem, hogy nem is érdekelte, szóval neki kb mindegy, hogy ott vagyok-e vagy nem :/

Fiuk, szerintetek miert nem kérdezte meg? :/


Csak baratok vagyunk a sráccal :)



#fiú #lány #buli #16/F #el utaztam
2015. aug. 24. 00:24
 1/4 anonim ***** válasza:
meglehet annyira nem érdekelte, de lehet csak nem akarta megkérdezni mert fél nehogy kényelmetlennek érezd a válaszolást
2015. aug. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak ha alapból leírtam 3x neki, hogy hazamentem volna ha tudom, hogy van buli, stb... Akkor simán rakerdezhetett volna :F
2015. aug. 24. 00:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy nem érdekelte vagy csak nagyon figyelmetlen. Én akkor is rákérdeztem volna illemből (ha már többször is tettél célzást) ha nem is érdekel. Elsőre nem biztos, de ha többször is céloznak rá... De a kérdésre: gondolom feltűnt neki, barátok vagytok. Szóval megnyugodhatsz, nem hiszem, hogy megutált.
2015. aug. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha csak baratok vagytok a sraccal akkor most mit problemazol ezen? Miert akarod hogy felfigyeljen rad? Miert lepodsz meg hogy nem ragaszkodik ugy hozzad es nem hatja ugy meg ha nem vagy ott, ha nincs koztetek semmi?

Miert sertodsz meg ra ha nem kerdez meg valamit, ha csak barat?

Miert celozgatsz valamire? Miert akartad, hogy megkerdezze?


Feleslegesen csinalod mindezt. Mert. Csak. Baratok. Vagytok. Akkor mit szamit?


Bocs hogy igy letamadlak de feleslegesen aggodsz vagy mi. Ertelmetlenul teszel fel itt ilyen jelentektelen kerdeseket.

2015. aug. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!