Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miről beszélgessek vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszélgessek vele?

Figyelt kérdés

Na szóval.

Van egy csaj, szoktam vele beszélni ,szerelmes belém én is szeretem őt ,de beszélgetés közbe mindig kifogyunk a témákból. :(


Tudnátok mondani olyan témákat amiről órákat lehet beszélni vagy valami?


Köszönöm előre is a válaszokat! :)



2015. aug. 25. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
"szerelmes belém én is szeretem őt ,de beszélgetés közbe mindig kifogyunk a témákból." Ha megfelelő emberrel ülsz szemben, nem fogynak ki a témák.. Sajnálom.
2015. aug. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
73%
teljesen igaza van az előzőnek:)
2015. aug. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
Kérdezd meg mekkorát szokott kakálni és milyen színű vagy szagú, erröl órákig lehet beszélgetni.
2015. aug. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3-as


Rohadt vicces vagy.


Nem értem mi a tökömnek kell valakibe ok nélkül belekötni ,de gondolom te erről órákat el tudsz beszélgetni ,mert ez a fétised. :)

2015. aug. 25. 20:09
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
én is egyetértek az első kettővel amikor velem volt ilyen akkor mindig volt téma és csak azért lett vége mindig a beszélgetéseknek mert más volt a dolgunk ha kifogysz mindig a témákból meg ő is akkor szerintem nem vagytok egymáshoz valók
2015. aug. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Akármiről. Filmről, könyvről, zenéről, művészetről, tévéműsorról, kedvenc együttesről, énekesről. hogy hova utaznátok szívesen ha megtehetnétek, Vagy hol tudnátok elképzelni hogy élnétek... Követitek a napi eseményeket? Sport, helyi események, bármi megteszi. Csak egy kis fantázia kell! Meg az, hogy érdekeljen miről mit gondol a partnered.
2015. aug. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6-osnak


VÉGRE! Egy normális válasz!


Ment a zöld. :)


Am kis ideje tudom ,hogy szerelmes belém.

Csaj haverom volt.

2015. aug. 25. 20:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Szex, eljegyzés, esküvő, gyerekvállalás, családi autók, családi ház, gyes/gyed stb... Ezekről minden nővel lehet beszélgetni. Nem feltétlen ebben a sorrendben.
2015. aug. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!