Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek tetszene ha így...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek tetszene ha így kérdezném meg?

Figyelt kérdés

Már régóta tetszik egy srác (18) és tegnap előtt kihívott bmxezni. Már párszor beszéltem is vele. Én még csak 14 éves vagyok ami nem túl bíztató. Máma talalkoztam vele és mosolyogva megkérdezte, h hová megyek (természetesen valaszoltam). Na de térjünk is a tárgyra: Mióta kihívott azóta azon rágódom, hogy meg-e kérdezzem tőle, hogy köztünk lehetne e komolyabb kapcsolat, ha betöltöttem a 15-öt vagy akár most is. Úgy gondoltam, hogy mivel nem találkozom vele minden nap ezért ráírnék facebookon, hogy szeretnék kérdezni tőle valamit szemtől szemben és, hogy tudnánk e találkozni valamikor. Ha ez összejött akkor pedig ezt szeretném mondani/kérdezni: Öm..most kicsit lehet, hogy szánalmas lesz amit fogok kérdezni, de remélem, hogy valaszolsz rá mivel nem hagyott nyugodni a tudat, hogy nmeg sem próbáltam megkérdezni, úgy sincs semmi veszteni valóm max annyi, hogy nem nézek többé a szemedbe. Hát..öm..a jövőben lehetne közöttünk valami?

Igen, tudom, hogy írtó sok az értelmetlen duma de 2-3 szavas mo dattal nem merném nagyon megkérdezni. Bármilyen kritikát elfogadok ami normálisan van leírva. A válaszokat előre is köszönöm!



2015. aug. 26. 23:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne nézhetnél a szemébe, attól, hogy esetleg visszautasít? Az embert néha visszautasítják, van ez így.

Készülj fel rá, hogy ez a korkülönbség ebben a korban azért sok...Adott valami jelet egyáltalán?

Egyébként bátor cselekedet, amire készülsz! Nem mindenki meri ám megtenni :) Nekem tetszene.

2015. aug. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
kérdezzed mit bánom én
2015. aug. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Ennél legyen egyszerűbb. Én a helyedben nem mondanák semmit csak sokat taliznék vele, és esetleg egy csókkal jeleznék:)
2015. aug. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 toma781 válasza:
82%

Szerintem túl idős hozzád ez a fiú de gondolom ez nem érdekel téged

Ha nekem ezt mondaná az a lány aki tetszik én odahajolnék és megcsókolnám :)

Ha szerelmes beléd akkor igent mond de szerintem elég fiatal vagy még hozzá képest de te tudod és ha a szüleid is meg engedik akkor én nem szólhatok bele 15/F

2015. aug. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#1 mikor találkozunk mindig mosolyog és érdeklődik felőlem :)

#3 taliznék én vele sokszor csak nem tudom, hogy hívjam ki mert ha mindig én írnék rá akkor elég nyomulósnak tűnnék szerintem :/

#4 szerintem a 4 év egész elfogadható, de mivel csak 14 vagyok így soknak tűnik, ezért írtam, hogy a jövőben lehetne e esélyem. Egyébként nem egész 3/5 hónap múlva betöltöm a 15-öt.

2015. aug. 27. 00:23
 6/8 toma781 válasza:
Talizz vele és mond neki szerintem cuki :)ha szeret igent mond
2015. aug. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szerintem ne kérdezz ilyet tőle...ha akarod csábítsd el :)

persze először tudd meg, hogy van e barátnője, tehát ne mástól vedd el...


22F

2015. aug. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#5: Én is mosolygok az emberekre és érdeklődök irántuk, akkor is, ha nem jönnek be. Ne éld bele magad.
2015. aug. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!