Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik az egyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik az egyik legjobb barátnőm barátja, mit tegyek?

Figyelt kérdés

kérlek kíméljetek hogy r.ibanc meg hasonlók, mert nem vagyok az.


Nemrég szakítottunk a barátommal, 10 hónapig együtt voltunk, szóval nekem nagyon fájdalmas volt az az egész.


A barátnőmékről annyit kell tudni, másfél éve vannak együtt, nagyon jól megvannak, tényleg irigylésre méltó a kapcsolatuk. Mindketten osztálytársaim, van egy társaságunk amiben mindhárman benne vagyunk szóval sok időt töltök velük, múlthéten együtt voltunk nyaralni 7en..

Nagyon jó a viszonyom a barátjával, viszont soha nem éreztem semmit iránta, nem néztem rá máshogy, viszont ez megváltozott úgy két hete. (sőt, amikor még én is kapcsolatban voltam, már akkor is megfordult néha a fejemben, hogy "milyen jól néz ki" vagy hasonlók)

De ez az állapot már tarthatatlan, konkrétan fáj, ha együtt látom őket a barátnőmmel (márpedig ez elég sokszor előfordul). Végigszenvedtem azt az egy hetes nyaralást, persze mindenki azt hitte, hogy a szakításom miatt, de ez nem mindig volt így....

Nem tudom mit tegyek, nem akarom tönkretenni a kapcsolatukat, mert látom hogy milyen jól megvannak. Viszont amíg ezt érzem, és amíg ez a srác ilyen kedves velem és jó a viszonyunk (a nyaraláson volt hogy tök kettesben mentük le strandolni, annyira jó volt...), addig ez elég nehéz..

Mit tegyek?

17/L


2015. aug. 27. 19:14
 1/1 anonim ***** válasza:

igaz, ri.banc csak akkor leszel, ha megpróbálod elcsábítani :) .


szerintem lépj túl rajta és keress mást. van millió és egy ember akit nem ismersz.

2015. aug. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!