Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy csúnyácska lányba lettem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csúnyácska lányba lettem szerelmes, összejöjjek vele?

Figyelt kérdés

17 éves srác vok. Megtetszett az osztálytársam, de nagyon gáz a lány. Mindig ügyetlenkedik meg fuuu nagyon cinkes. A haverjaim szerint ocsmány, de szerintem meg nagyon szép. Nekem Jessica Alba jut róla eszembe olyan az arca csak fehérben. Próbálok vele beszélgetni, de csöndes. Még tavaj én is piszkáltam, de megbántam és bocsit is kértem tőle. De akkor miért nem beszél velem?

Más csaj odáig lenne ha oda mennék hozzá...ezmeg...


2015. aug. 31. 10:53
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
100%
Ha valóban szerelmes lennél, akkor nem tetted volna fel ezt a kérdést, mindenképp udvarolsz neki, próbálod meghódítani. Mondjuk a leírtak alapján a kérdés nem helytálló, nem rajtad múlik összejössz-e vele, avagy sem.
2015. aug. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Ha tetszik, és szerelmes vagy belé, akkor gyere össze vele. Ne érdekeljen, mit mond a többi srác.
2015. aug. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Eléggé érdekes a felfogásod...

"Más csaj odáig lenne ha oda mennék hozzá...ezmeg..."

Simán lehet, hogy te meg nem tetszel neki.


Ha ő kell neked, akkor próbálkozz, de ha elutasítana, ezt a kislányos durcizást tartsd meg a tükörnek.

2015. aug. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
Ne. Megkíméled egy csalódástól.
2015. aug. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Lehet azért nem szó nekem vissza mert még haragszik rám?
2015. aug. 31. 11:00
 6/29 anonim ***** válasza:

neki jobb nélküled, neked jobb nélküle...


22F

2015. aug. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

NEHOGY ÖSSZEJÖJJ VELE!


Jobbat érdemel nálad...

Vagy talán még egyedül is jobb neki, mint veled lenne.


Elég bunkó gyerek vagy 'ecsém, tudod-e?

2015. aug. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
a 2-es voltam; amúgy te jó pasinak számítasz. Nem vagyok meleg, csak érdekel.
2015. aug. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Ez kérdőjel akart lenni
2015. aug. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
És miért is? Az a piszkálódás csak egy kis jàték volt, most komolyan ezen felhúzni magát
2015. aug. 31. 11:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!