Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok ti ha kiirjatok fbre,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok ti ha kiirjatok fbre, hogy kinek lehet irni vagy hogy valaki beszelgetni? Ismerkedni akartok vagy csupán unalomból teszitek?

Figyelt kérdés

2015. aug. 31. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem vagyok lány, de ahogy észrevettem, csak unaloműzésből szokták kiírni.
2015. aug. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én ugyan lány vagyok, de mégsem írom ki :D de attól még állítom hogy igen, unaloműző. Azért mert olyan lányok is kiírják, akiknek van barátjuk:)
2015. aug. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Vagy talán egó noveles?
2015. aug. 31. 21:41
 4/8 anonim ***** válasza:

Szimplán nincs jobb dolguk... De szerintem amelyik csaj ilyet kiír, azzal nem érdemes kezdeni...

Persze lehet csak én vagyok elfogult D:

2015. aug. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok:'D (#2-es)

Engem elszomorít mikor látom hogy egy lány olyat ír hogy:"like és megy:külső, belső, esély"

És ha egy olyan likeolja aki a csajnak nem tetszik? Megmondja kerek perec, hogy hiába nálam esélytelen vagy? Ez kicsit kitolás a fiúkra nézve.

Lehet csak én látom butaságnak...na mindegy.


De szerintem az egész facebook egy unaloműző. Szóra sem méltatható dolgokat tárgyalni egy kávézóban készült kép alatt...

2015. aug. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Vannak erre megfelelő csoportok, szerintem lépj be oda ismerkedés céljából
2015. szept. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szep szoveg ertes
2015. szept. 2. 02:05
 8/8 anonim válasza:
ego noveles...lasd megvalaszoltad te sajat magad a kerdesedet :D
2015. szept. 29. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!