Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma az osztálytársam állandóan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma az osztálytársam állandóan nézett, és amikor ránéztem elkapta a fejét. Miért?

Figyelt kérdés
Órán ahányszor csak hátrafordultam nézett, és amikor visszanéztem rá, hirtelen elnézett, meg állandóan dobált. Ezzel az osztálytársammal "jártam" még harmadikban. Szerintetek miért? Ennyire unatkozott vagy tetszhetek neki? én 13/l ő 14/f

#fiú #lány #iskola #osztálytárs #értelmetlen szerelemnek hitt izé
2015. szept. 1. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos bagzás van.
2015. szept. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nálad meg értelem. :p
2015. szept. 1. 19:59
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínüleg unta az órát és nem volt jobb személy akit b#szogathatna. Nem kell túl sokat beleképzelni.
2015. szept. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Harmadikba jártatok??? Már ne is haragudj de normálisak vagytok?? Szerintem is uncsizott de amúgy se értem ha akkor szakítottatok akkor most mér akarna veled járni ha akkor szakitott ne éld bele magad
2015. szept. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki,csak szégyenlős :)
2015. szept. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!