Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megállapítani,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megállapítani, hogy hány éves egy lány?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok, eléggé kisfiús, szóval alapból nem megy könnyen a csajozás..


Már rohadtul idegesít, hogy nem tudom megmondani a lányokról, hogy hány évesek..

Többször volt már, hogy nem mertem odamenni egy lányhoz, mert kb. 20 évesnek nézett ki, aztán kiderült, hogy még általánosba jár. De ez fordítva is megtörtént, tetszett egy lány, már majdnem léptem is az ügyben, mikor megtudtam, hogy végzős..


Jó, tudom, a kor nem fontos, de lehetőség szerint én mégis inkább egy korombeli vagy nálam 1-2-3 évvel fiatalabb barátnőt szeretnék.. Ráadásul egy végzős lány, nem valószínű, hogy egy 12 évesnek kinéző kisfiúval képzeli el a jövőjét. Másrészt, meg lehet, hogy nem teljesen ugyanazt szeretnénk egy kapcsolattól (ez igaz a sokkal fiatalabb lányokra is)...


2015. szept. 1. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:
89%

1.Fogj egy baltát.

2. Deréktájon vágd 2é a lányt

3. Számold meg az évgyűrűket

2015. szept. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan tippeljük meg a lányok életkorát 10 és 20 év között:

10-12: még Violettás pólót hord.

13-14: nagyon felnőttnek érzi magát, ezért rajtuk van a legtöbb smink.

15-16: Már álfelnőtt, 10 évvel idősebbnek tippelnéd. Ők csak a 10 évvel idősebb pasikra buknak, sajnálom. Ha messziről nézed, csak a szemöldök látszik belőle.

17-20: Már letisztultabb a személyisége vagy egy kiégett ri##i.

Komolyra fordítva a szót, még mielőtt beleesnél, kérdezd meg, hány éves.

2015. szept. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!