Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan jelezzem egy srácnak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jelezzem egy srácnak, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú évfolyamtársam, aki tetszik nekem. Szeretném ezt a tudtára adni, de nem úgy, hogy elmondom neki, hanem jelekkel, testbeszéddel, stb. Egyébként egy kicsit bunkó srácról van szó, én pedig sértődékeny vagyok, tehát nem tudom mi sülne ki belőle, de szerintem egy próbát megér :)

2015. szept. 4. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nemzetközi kézjelekkel.
2015. szept. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szóval még mindig a bunkó srácokat szeretik jobban :D
2015. szept. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 SZJG válasza:
En is a bunkokra bukok ezert altalaban porul is jarok.. De sajnos nem tanulok a hibaimbol.. Valamiert vonz. Talan ha mar csaladra vagyom majd megjon az eszem es sikerul kifognom egy normalis pasit.
2015. szept. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Végre valaki aki nem így kezdi a mondatot hogy "szeretek eg
2015. szept. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
* "szeretek egy fiút" :D
2015. szept. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
füstjellel
2015. szept. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lőj fel az égbe egy jelzőpisztollyal.
2015. szept. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!