Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarja a fiúkat ha egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarja a fiúkat ha egy lány sokat áradozik, és gyakran sír?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy imádom kifejezni, amit egyes emberek gy dolgok iránt érzek, sokat beszélni róluk, mondent elmondani, amit tudok, és olyankor totál belelkedesek. Ilyen például Michael Jackson vagy a nyelvek. Érzékeny is vagyok, és szokszor mikor zenét hallgatok, vagy olyan szomorú vagy olyan boldog leszek, hogy elsírom magam, és valójában ezt nagyon élvezem, mert megtisztít, és utána sokkal jobban érzem magam. Ezek nagy része Michael dalaiból áll, mert iszonyatosan átérzem. Nagyon taszító ez? Alapvetően természetesen nem abból áll napom, hogy bőgök, mert nagyon mosolygós lány vagyok, de szörnyen nagy hangulatingadozásaim vannak.
2015. szept. 14. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát hallod, én a szöges ellentéted vagyok, de egyáltalán nem zavar ha valaki ilyen. Nem igazán szoktam lelkesedni semmiért, meg nincsenek hangulatingadozásaim, vagy nagy érzelmi kitöréseim se pozitív, se negatív irányba, csak úgy elvagyok mint a befőtt, de remekül kijövök bárkivel, mert végtelenül nyugodt és toleráns vagyok.
2015. szept. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos szerintem :)
2015. szept. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ENgem nem zavarna. Szerintem aranyos :)
2015. szept. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Dehogy zavar, sőt nekem inkább előny:)
2015. szept. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De jó! Nem is gondoltam volna. Mindig azt érzem, hogy ezt a tulajdonságomat nem annyira tolerálanák. Általában ha sírok, akkor a világban levő szenvedők jutnak eszembe, és nem tudom mennyire működik ez, de próbálok pozitív energiát küldeni ilyenkor. Annyira szeretnék segíteni, csak nem tudom, mit kéne tennem, de valahogy, mint ahogy a "What More Can I Give?"-ben iselhangzik Just sending your love has to power to heal, és ilyenkor valahogy ezt próbálom átérezni.

Viszont annyira boldog is tudok lenni, mert rengeteg szép dolog történt már velem, amiket még habár néhány sok ideje is történt, még mindig nem tudok felfogni, és ez mndig kifakad belőlem. Egyébként 16 éves vagyok.

2015. szept. 14. 23:39
 6/7 opened paradise ***** válasza:

Filmeken is? :)

Szerintem ez aranyos,ne változz meg.

2015. szept. 15. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Filmeken kevésbé, habár előfordult már. Ilyen film például az Édesek és Mostohák, azon mindig nagyon elgondolkozok, és nagyon megérint a helyzet, amit a film feldolgoz.

Másképpen legikább az idilli hangulatú vígjátékokat kedvelem, mert jól kizökkentenek a minden napi problémákból, de ha ezt a hatást szeretném elérni, akkor először inkább a zenével próbálom, mert sokkal jobban kikapcsol, nem nézek túl gyakran filmeket.

2015. szept. 15. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!