Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mit szólnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit szólnátok hozzá, ha egy fiú, aki bejön nektek váratlanul megcsókolna titeket a suliban?

Figyelt kérdés

2015. szept. 16. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Örülnék neki :D nagyon :D
2015. szept. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát nagyon jó érzés lenne :DD
2015. szept. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

nem örülnék neki.

miért teszi ezt, ha egyszer alig ismerjük egymást? és miért pont a suliban, mindenki előtt?

nem vagyok fruska, hogy elszálljak egy csóktól, amit a fiú adott, aki tetszik nekem. hogy megtartsam az önértékelésemet, nyilván eltolnám magamtól, és min. megkérdezném, hogy miért tette. az első csóknak két ember között egy randin, meghitt helyen kell megtörténnie, nem letámadásképpen.

2015. szept. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy régóta jól ismer...
2015. szept. 16. 17:05
 5/10 anonim ***** válasza:

akkor ezek szerint ez magyarázat lehet?

nyilván ha régóta ismerjük egymást, akkor sokat beszélgetünk, és együtt vagyunk, akkor nem fog csak úgy lesmárolni a suli előtt.


még mi hozzáfűznivalód van?

(hármas voltam)

2015. szept. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nincs!
2015. szept. 16. 17:37
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát ha csak úgy simán a folyosón az nem biztos hogy a legjobb reakciót váltotta volna ki...:D De mondjuk olyan helyen ahol nem látják annyian, az elég jó lett volna, azt hiszem ott abban a pillanatban elaléltam volna:D
2015. szept. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Tökön rúgnám :) Remélem nagy segítség volt :)
2015. szept. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Haha, nem lenne rossz:)
2015. szept. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2015. szept. 16. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!