Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nálatok hátrány, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok hátrány, ha egy srác főként rock zenét hallgat? Vagy számít egyáltalán a zenei ízlés?

Figyelt kérdés

Sok olyan lánnyal találkoztam már, akik megvetően néztek rám, mert én szeretem a rock zenét, annak ellenére, hogy nem nézek ki úgy mint egy rocker és nem is viselkedek úgy.

18/f



2015. szept. 18. 16:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem ez nem mérvadó. Ha nem arra kel melletted mindenki,hogy bömböl a rock,akkor szerintem ezen normális gondolkodású lány nem akad fenn. Meg persze ha nem mondod azt minden más műfajra,hogy szar,és hallgathatatlan.

18F

2015. szept. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Alapvetően minden műfajban vannak kedvenceim, amerikai rap is közel áll a szívemhez, a dalszövegei miatt, de túlnyomó többségben inkább rockot hallgatok, és persze egyáltalán nem ordíttatom a zenét.
2015. szept. 18. 16:05
 3/12 anonim ***** válasza:

Akkor ez a dolog kb annyira számít,mint az,hogy a fekete vagy a fehér kutyák tetszenek neked...

Ezen,mint mondtam,értelmes lány nem akad fenn,ha mégis,akkor félreismerted. :)


#1 voltam.

2015. szept. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a rockot, bár még sok mást is..egyáltalán nem hátrány,ha nem is egyezne a zenei ízlésetek..az még semmin sem változtat..ha egyezne az klassz újabb közös téma..de ha nem akkor tudtok egymásnak újat mutatni...lehet tudsz olyat ami neki is megtetszik de sok lányt egyáltalán nem zavar :)
2015. szept. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem pont h előny.Én is csak rockot hallgatok.Sokat cseszegetnek miatta de semmi pénzért nem hallgatnék mást
2015. szept. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nagyon helyes :) A rock zene jó :)
2015. szept. 18. 16:52
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon is jo :) jo a jo zenei izles. Sokkal jobb ha osszebujok a sraccal es alafesto zenenek esetleg metallicat rak be mintha justin biebert :) szemely szerint en is szeretem a rockot. 17\L
2015. szept. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Legjobb ;)
2015. szept. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy számít...


Én pl. pont rappet halgatok, a csaj meg akinek ma elkértem a számát metált..és akkor mivan?


Ahogy az első mondta ;)


15/f

2015. szept. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én csak rockot és metált hallgatok, úgyhogy előny. :)
2016. jan. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!