Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti milyen külső-belső...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti milyen külső-belső tulajdonságot szerettek egy lányban? Hogy nézzen ki?

Figyelt kérdés

2015. szept. 19. 08:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

külső: Valami fogjon meg benne. Nincs ideálom, de a rövid hajú lányok nem jönnek be, mert az egyik legszebb, amit viselhetnek, az a hajuk. Testalkatilag egyik végletbe se tartozzon bele.

Belső: aranyos, kedves, őszinte, intelligens, megértő, érzelmes, vidám, mosolygós, stb.

És ami ne legyen: Ne legyen nagyszájú, ne legyen sértődékeny és ne legyen mindenkire féltékeny

2015. szept. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Magassága tök mindegy, nálam az nem számít, szerintem aranyosak az alacsony lányok, de volt már magas barátnőm is. Legyen szép az arca, legyen ápolt, szőke vagy barna haj, sportos testalkat (én is sportoló vagyok).

Legyen kreatív, álljon ki a véleménye mellett, ne legyen plázacica , legyen aranyos és segítőkész és ne legyen túlságosan féltékeny típus. Röviden ennyi. 18/f

2015. szept. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Lilly203 ***** válasza:
Tudom hogy lány vagyok, de szerintem ha az igaziról van szó, azt megérzed. Pillangók a gyomorban ;)
2016. jún. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!