Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem egy baromság?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem egy baromság?

Figyelt kérdés
Szerintem hülyeség hogy lehet valakit csak a belsője miatt szeretni , számít a kinézet , ha egy lány-fiú add magára legalább 10/5 lehet bárki... amúgy , aki kb. 10/2 ne akarjon 10/10-est , külső megfog belső megtart 14/f
2015. szept. 19. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:

ja szerintem is hülyeség... Igenis számit a külső én pl nem járnék egy dagadt lánnyal

Lányt akarok nem egy bálnát

2015. szept. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
aki azt mondja hogy a külső nem számít, az hazudik. igenis számít. először azt látod meg. pl lehet egy lány a legokosabb, legkedvesebb ha olyan csúnya hogy le se köpnéd, akkor nem fogsz hozzá vonzódni mert egy kapcsolatban az is fontos hogy a fizikai megjelenéshez vonzódjunk.
2015. szept. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem számít a külső.
2015. szept. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3-as , ezt nemhiszem
2015. szept. 19. 20:20
 5/10 anonim ***** válasza:
Pedig tényleg nem, elhiheted. Egy ideje még úgyahogy számított de már nem.
2015. szept. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ha nem számit a külső akkor te se lehetsz világszépe...
2015. szept. 19. 20:24
 7/10 anonim ***** válasza:
Eltaláltad:(
2015. szept. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nálam a külső annyiban számít, hogy kell egy bizonyos szintű külső vonzalom. De a szépség relatív.

De tényleg vannak emberek, akiknek egyáltalán nem számít.

2015. szept. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

A szépség relatív, mindenkinek más a szép és mindenkiben van szép, ezért is hülyeség a 10/? dolog is.

Nekem például nem számít a külső. Mire megyek vele ha belül rohad a másik?

De amúgy is nagyon fiatal vagy még...

2015. szept. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem valamilyen szinten a külső is fontos. Nem mondom, hogy egy 10/10-es pasi legyen a barátom, de azért full ronda se, de a belső fontosabb. Mert lehet egy pasi vagy éppen lány szép/helyes, ha belül rohadt :)
2015. dec. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!