Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen parfüm tetszik a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen parfüm tetszik a lányoknak?

Figyelt kérdés
Üdv! 16 éves fiú vagyok, és parfümöt szeretnék venni. Sokat nem szeretnék rá költeni (3 ezer ft/50ml körül gondoltam), de valami olyan kéne aminek nem megy el fél óra alatt az illata. Tudom, hogy nem minden lány egyforma, de valami illat ami általában bejön nekik? Milyet ajánlanátok?

2015. szept. 20. 01:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem, ha egy srácon erősen érződik valamilyen parfüm szaga. Bármit is teszel magadra, figyelj, hogy mindig csak keveset, mert a sok igazán kellemetlen tud lenni.

Nem tudok így konkrétan semmit sem mondani, tényleg mindenki más, de valami finom, nem túl erős, fiú esetében nem virágillat, talán egész kellemes lehet. Mindenesetre én amondó vagyok, hogy a parfüm kicsit túlzás, ha a srácon, már finoman érződik a tusfürdő, sampon az már jó.

2015. szept. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Nem vinném túlzásba a használatát, én se szeretem ha valakinek 5 méterről érezni a parfümjét. A tusfürdőmet nem igazán érezni, a dezodor/stift inkább izzadásgátlásra való ezért szeretnék parfümöt, hogy jó illatom is legyen. Természetesen nem vagyok büdös anélkül sem, de jó lenne valami illat. Valaki tud ajánlani esetleg?
2015. szept. 20. 01:42
 3/8 anonim válasza:
bemész egy üzletbe és megkérded az eladót mit ajánl neked,de mindenképpen azt vedd ami neked testzik,ne azt ami szerinted a lányoknak fog
2015. szept. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3E ft-ért max. playboyt vagy adidast vehetsz, vagy még azt se.

Konkrétan illatot nem lehet írni, legyen férfias.

Eau de Parfum-öt vegyél és ne Eau de Toilette-et, mert az ált. kevésbé tartós.

2015. szept. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3 ezerért láttam 50 milis str8-at. Az nem tudom jó-e (az illata az, de mennyire tartós?). Eau de Parfum-t igazából nem is látok. Még a drágább 10 ezer ft körüliek is eau de toilette-k.
2015. szept. 20. 11:14
 6/8 anonim ***** válasza:
csokis axe nagyon jó illata van
2015. szept. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Axe-ból ilyen pumpás deo-kat látok, klasszikus edt-t, edp-t nem. [link] ezek is jók? Vagy ez igazából mi? Hajtógáz nélküli dezodor vagy edt?
2015. szept. 20. 20:29
 8/8 anonim válasza:
Szia!Szerintem az igazi nők a valódi, kökemény férfiszagot szeretik, nehogy beparfűmözd magad!!!!!!!15/l
2015. okt. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!