Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek bejön ha egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek bejön ha egy lány először közömbös vagy visszautasító veletek?

Figyelt kérdés

2015. szept. 20. 01:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Azt szeretem, ha érezteti velem a !!valódi!!! érzéseit. Ha szimpatikus vagyok neki, akkor bátran kezdeményezzek.

Ragaszkodó, hűséges típus vagyok.

24/F

2015. szept. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nem a franc se foglalkozik "szűzku..rvákkal"
2015. szept. 20. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az ilyen stílus csak azoknak jön be akik részegek a buliban és csak azért is ágyba akarnak vinni. Ha ismerkedésnél a lány hideg és elutasító, valószínű hogy nem érdeklem - nem érdemes időt pazarolni rá.
2015. szept. 20. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 opened paradise ***** válasza:
Abban a percben meg is fordulnék és viszlát.
2015. szept. 20. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. szept. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ki az akinek ez bejön?!?!?!?!?!?!
2015. szept. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem hogy bunkó,hanem csak siman nem enged semmit elsőre :D
2015. szept. 20. 13:46
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi az a semmi? és mi a több?
2015. szept. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Pl csok,kezfogas

Ha először visszautasító akkor utanna mar nem érdekes az a lány?

2015. szept. 21. 16:27
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát igen gondolj bele,az emberek téged fognak tükrözni,ha ügyet sem fogsz vetni rájuk ők is ezt fogják csinálni veled,láttam olyan lányokat akik mikor bemutatják,egymásnak a fiú ismerőseiket pusziszkodnak egymással,pedig akkor látják elősször az illetőt,nos ez szrintem is erős egy kicsit elsőre,de egy szia köszönés és az hogy barátságos vagy velük az belefér,ne légy bunkó,inkább kedves ember olyan akit mindenütt szeretnek......
2015. szept. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!