Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szólítsam le a fiút...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsam le a fiút aki tetszik?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy srác, de még nem tudok róla sok mindent mivel még beszélni se beszélgetünk. Egy suliba /középiskola/ járunk az osztálytermünk is egymás mellett van. Én 11.-es vagyok ő pedig 12.-es. :) Nem merek a szemébe nézni ugyanis ebből zavarba jövök. Egyszer volt hogy mégis egymás szemébe néztünk és mosolyogtunk. :D Olyan édes volt. :)

Szóval..ez lenne a sztori. :D :)



2015. szept. 22. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mondjuk először is bejelolheted Facebook-on majd utána köszönhetsz neki a folyosón :)
2015. szept. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon béna vagyok pasizás téren. :D köszi a választ :)
2015. szept. 22. 17:35
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem wcbe menjetek szünetbe
2015. szept. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köööösziiiiiiiiiii :D :P
2015. szept. 22. 17:35
 5/8 anonim ***** válasza:
kapd ki a kukiját szünetbe
2015. szept. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De most ne k*cs*g*sk*djetek már. Én komolyan kérdeztem. Mit kell itt b*nkoskodnotok. Inkább ne írj ha nem tudsz normálisat. :P
2015. szept. 23. 18:28
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm úgy csinálta, hogy facebook-on bejelölte a kiszemeltet és később ráírt valami olyan ürüggyel, hogy "szavazna-e erre", vagy lehet valami eltűnt állatot keresett, nem tudom. De bejött neki.:D

De például kérhetnél tőle számológépet/függvénytáblázatot/tankönyvet, ha van ugyanolyan. Legyél kreatív.:D

2015. szept. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi ezek jó ötletek. :) :D
2015. szept. 24. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!