Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok tik mit néztek meg egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok tik mit néztek meg egy fiún először?

Figyelt kérdés
Arra lennek kivancsi, hogy ha jon szemne egy fiu mit neztek rajta? Visszafordultok utanna ha bajon elso latasra?

2015. szept. 23. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Tik?
2015. szept. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
A fejét, azon belül is a szemét majd a száját. Utána a többi testrészét, szeretem a kezeket, feneket. :D Ha jól néz ki miért ne, utána fordulok.
2015. szept. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tájbeszéd:D mink, tik stb.


Amúgy a mink a nyesthez (meg a görihez) hasonló ragadozó állat.

2015. szept. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi bajod van? Igazán leírhattad volna normálisan amit akarsz kérdezni.
2015. szept. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Arcát, szemét és a többi részét.Inkább a szememmel követem ,de nem szoktam utánuk fordulni.
2015. szept. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Eddig úgy volt, hogy a szemét és úgy összességben az arcát és a stílusát (mármint öltözködésben), de most már a haját és utána a stílusát és ha eléggé páwás akkor nem is nézem tovább.

Most lehet lepontozni, de én akkor sem bírom ezt az "menci" stílust.

2015. szept. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
A nézését meg a járását.
2015. szept. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 szusy2 válasza:
A szemét a haját és a stilusát..amugy csak akkor fordulok utána ha nagyon nagyon nagyon bejön amugy nem jellemző
2015. szept. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!