Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiszel abban, hogy az Úr meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiszel abban, hogy az Úr meg tudja mutatni, ki lesz a párod, ki az akit neked teremtett?

Figyelt kérdés

2015. szept. 24. 20:57
 1/10 anonim válasza:
nem azért, de ezt hogy lehetne elhinni
2015. szept. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jogos, ha megtapasztalod, úgy valóban könnyebb
2015. szept. 24. 20:59
 3/10 anonim válasza:
ami nem létezik hogy lehet megtapasztalni?
2015. szept. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Eredendően nem vagyok vallásos, de nem hiszek az ilyesmiben.
2015. szept. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Privátban szívesen beszélek azzal aki esetleg boncolgatni szeretné a témát
2015. szept. 24. 21:00
 6/10 anonim ***** válasza:

Én vagyok az Isten!

Megmutatom neked az utat!

Neked nem teremtettem senkit!

De bónuszt kapsz!

Kereshetsz egyet a maradékból!

És menj azonnal a templomba, ne itt lopd az iste idejét!

2015. szept. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De hogy üzen?:D Ránézek a nagy őre és tudom, vagy hallok egy hangot hogy "figyi ma ne rögtön haza menj, mert a közeli parkban találkozhatsz avval kit neked teremtettem" Vagy hogy kell ezt elképzelni? Nem cikizni akarlak, komolyan érdekel.
2015. szept. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nyomorultság a vallás, abban hiszek.

Tudom is miről beszélek, konfirmálva vagyok.

2015. szept. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
keresem én őket magamtól is nem kell mutogatni meg nem kell még villámal is rájuk baszni,hogy vagy belehaljon vagy nem azt nesze neked hamuba sült pinácska.
2015. szept. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Igen, persze ez nem ilyen közvetlen módon fog történni, h megálmodod a nagy Őt, hanem fokozatosan fogsz ráébredni arra, h ki is az a személy valójában, lehet, h ott van a környezetedben, csak nem figyelsz rá eléggé, ha pedig hiszel Istenben, akkor valószínűleg az ideális partnered is vallásos. :)
2015. szept. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!