Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik az elvárásaid a másik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik az elvárásaid a másik nemtől belső, illetve külső tulajdonságok alapján?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok!
2015. szept. 24. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Középhosszú barna vagy fekete haj, cuki arc, átlagos alkat, a magasság mindegy.


Legyen intelligens, lehessen vele sok témáról beszélni. Nem zavar ha visszahúzódó, de ne legyen egy feltűnő viszketéses partiribi.

16/F

2015. szept. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem külsőre nincs sok elvárásom. A belső az ami érdekel. Lehetőleg legyen visszafogotabb,ne olyan höbörgő és akaratos,mint a mai srácok. Hallgasson meg,ha valami problémám van és segítse megoldani,cserébe én is ezt teszem.Nem kell,hogy elhalmozzon ajándékokkal vagy bármi csak lehessen vele őszintén beszélni,legyen kedves és megértő. És olykor nem árt,ha van egy kis humora is,hogy felvidítson. :)15/L
2015. szept. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Normális legyen ne legyen antiszoc vagy elvont.

Külsőre haj mindegy csak álljon neki jól. Tedte igényes legyen, ne pedig nyavajogjon hogy jaj de kövér vagyok (és ha az) de semmi nem tesz ellene. Az ilyet nagyon nem bírom. Mindenkinek van egy alap alkata, de mindegyik alkat tud szép lenni,csak nem kell rá 20 kiló háj vagy pont az ellentéte, hogy gebe. Ugyan olyan rossz.

Egyszóval : átlagos, igényes

2015. szept. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

elég hosszú elküldöm privátban :)


22F

2015. szept. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Külső: rövid haj, nálam magasabb és mondjuk erősebb, a szeme és haja színe mindegy. Szép arc, ne legyen ápolatlan. Ha esetleg vannak patijai az nem zavarna, csak tudjam, hogy nem intézi el egy vállrándítással. Ó! És legyen meg mindegyik testrésze :).

Belső: legyen humora, legyen okos, de nem okoskodó. Lehessen vele beszélgetni, ne legyen otthonülő, szeressen kimozdulni, ne legyen féltékeny. Legyen színes egyéniség, sokoldalú, és ne nézzen teljesen hülyének. És ha úgy alakul, akkor szeressen engem.

Ha a belsője megfog, akkor a külső nem annyira érdekel :).

14/L

2015. szept. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!