Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megadnátok privátban a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megadnátok privátban a neveteket egy idegennek, ha megkérdezi?

Figyelt kérdés
Ha pl.valakivel egy ideje már beszélgettek privátban, és kedves,jófejnek tűnik, akkor eláruljátok neki a neveteket? Sokszor küld valaki linket,hogy jelöljem be facebookon,de én nem merem,főleg azért mert a település,iskolám neve is meg van adva. Bármennyire is tűnik megbízhatónak az illető nem ismerem,nem tudom kicsoda valójában,lehet,hogy egy 40 éves pedofil aki egy netről szedett kb.17 évesnek kinéző srác képét állította be profilképnek. A másik meg az,ha valaki képet kér rólam... Lehet jobb lenne nem válaszolni az ilyen privát üzenetekre. Ti mit gondoltok erről?Régebben nem is tettem,de mostanában azért visszaírok,ha úgy van. 15/L

2015. szept. 27. 09:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Képet nem küldök, de nevet árultam már el 2 esetben, de csak hosszas beszélgetés után. De tényleg kockázatos döntés.
2015. szept. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én is csak.akkor árulnám el a nevem ha mondjuk már legalább egy hónapja beszélgetnénk,de eddig a 3 nap volt a max. és miután nem küldtem képet,nem adtam meg a nevem az illető lelépett.
2015. szept. 27. 10:01
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem adnám meg, csak ha már nagyon jól megismertem, és ő is megadja.
2015. szept. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én itt senkinek sem küldtem képet és nem mondtam el a teljes nevemet sem.


Max. akkor ha már valamennyire ismerem és megadja a facebook/skype nevét vagy a teloszámát (viber).


Akkor ,ha kérdezi és ő is elmondja akkor persze elmondom és a képpel is így van.

2015. szept. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én szoktam képet küldeni, hiszen azzal nem tud mit kezdeni, ha kirakja valahová, hát ez van, nem olyan kép az, ahol kint van a fél mellem... A nevemet inkább csak úgy szoktam, ha ők belinkelik a facebookjukat, vagy ha ők is elmondják. Lehet naiv vagyok és túlságosan is megbízok az emberekben, de egyszer csak megtanulom majd, hogy nem kéne ilyen könnyen megmutatnom magam. :D
2015. szept. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha régóta beszélek vele, már jól ismerem, és nagyon megbízhatónak tűnik, akkor talán. :)
2015. szept. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Mindkettő mellett szólnak érvek.

Ha nem adod meg senkinek sem a neved, az a legbiztonságosabb, de azzal kizárod a lehetőségét, hogy interneten keresztül közelebbről is megismerkedj valakivel.

Ha megadod a neved, tényleg megtörténhet, hogy olyan embernek adod, akinek nem kellene, (bár szerintem nem nagy az esély rá, ha csak hosszú ismerkedés után adod meg, de akkor sem teljesen biztonságos) de az is, hogy emiatt közelebbről megismersz egy jó embert.


Amúgy aki 15 évesekre gerjed, az nem pedofil, ettől függetlenül lehet, hogy egy beteg erőszaktevő.

2015. szept. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igazad van #7! :)
2015. szept. 27. 11:45
 9/14 anonim ***** válasza:
a biztos megoldás: kérsz tőle egy képet amin egy cetlire fel van írva a neved, úgy hogy a feje is rajta legyen(nem a cetlin legyen a feje hanem a képen :D), így biztos lehetsz benne hogy nem kamu az ember:D
2015. szept. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én a keresztnevem megadom ha kérik, sok embert hívnak úgy mint engem :)

Meg én bízok a másikban, nem gondolom hogy egy 40 éves valaki, úgyse tud mit kezdeni velem facebookon..

2015. szept. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!