Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki vagyis rosszat fog rólam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki vagyis rosszat fog rólam gondolni az a scrác, akit ha bekövetek instagramon?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki, már régebb óta néz, én nem merek vissza ránézni, mert egyszerűen úgy megijedek. Arra gondoltam bekövetem instagramon,hogy valahogy tudassam vele, h bejön :) Szerintetek hüjének fog nézni és leesik neki, h miért kezdtem el követni ? :)

2015. szept. 27. 16:44
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
először is a hülye az ly-os. másodszor a tekintetből sok minden kiderül azzal hogy nem nézel rá vissza többnyire azt mutatod neki h nem viszonzod felé az érzést tehát neked rossz ránézni, nem akarsz rá nézni. ez egy rossz dolog ha tudatni akarod vele hogy kedveled. és hogy jön ide a bekövetés??? már nem azért lehet én vagyok hülye de... ez semmit nem jelent ha beköveted egy nagy baromság többnyire semmi több. ha tudatni akarod vele hogy kedveled akkor menny oda beszélgetni hozzá de ha félénk vagy akkor elsőnek az is elég ha rá írsz. 15/f
2015. szept. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Könnyű azt mondani...mindenki nem lehet olyan magabiztos mint tee..
2015. szept. 27. 17:04
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha beköveted észre sem fog venni.

Nem fog töprengeni,hogy ki ez,és vajon miért követett be.

Értesítés: Bekövetett vki. Oké,és visszamegy a főoldalra.

Azért ha bekövetni sem mered,az komoly baj.

2015. szept. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

De lehet,h felfigyel vagy nem tudom....

Szerintem is baj...nagyon idegesít, h nincs önbizalma...elég sok szomorúsagot is okoz

2015. szept. 27. 17:36
 5/11 A kérdező kommentje:
Önbizalmam *
2015. szept. 27. 17:36
 6/11 anonim ***** válasza:
a követés az tényleg alapvető...engem bekövetett valami mexikói csaj,mégsem gondolok arra hogy házasodni akar:DD
2015. szept. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szerintem ez a kettő nem hasonlítható össze...teljesn másról van itt szó
2015. szept. 27. 22:03
 8/11 anonim ***** válasza:

Én igenis megszoktam nézni,hogy kik követnek be,szóval kérdező nyugi nem mondasz hülyeséget.

Ha egy olyan fiú követ be aki tetszik akkor persze,hogy elgondolkozok,hogy hmm vajon tetszem neki?! stb.


Persze ezzel nem azt mondom,hogy egy instagram követéssel kell kapcsolatokat létesíteni vagy,hogy egy követéssel egyenes út vezet a szerelemhez és egyből érteni fogja,hogy te tuti azért követed,mert tetszik neked,de nyugodtan bejelölheted,azzal ártani nem ártasz.


Aztán ha néz téged akkor nyugodtan nézz rá és mosolyogj.

2015. szept. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De jó, h valaki megerti a lényeget :) persze h ennel tobb kell, de mondjuk kezdeti lépésnek nem rossz :) hat jo lenne raneznini meg mosolyogni neki csak úgy zavarba jövök meg meijedek olyankor...köszi a valaszt :)
2015. szept. 29. 18:09
 10/11 anonim ***** válasza:

Akkor kezdésnek vess rá egy pillantást és mosolyogj,aztán majd egyre több lesz a szemkontaktus és hátha lépni fog valamit :)

Én szorítok.

2015. szept. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!