Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért nem keresek barátnőt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem keresek barátnőt mert nincs kockás hasam. Jogos?

Figyelt kérdés

Nem élek társasági életet, de szeretnék barátnőt.

Nem merem elkezdeni mert nincs kockás és lapos hasam. (Jóval nagyobb előnyben vannak akiknek van)

Közösségi oldalakon mindig azt látom hogy a kidolgozott testű fiúknak van barátnőjük.


Jogos a gondolatom?


16/f


2015. szept. 28. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Két dolog haver: Ha kockás has kell a csajnak,akkor egy felszínes pics(ha anélkűl nem tud "szeretni"). A szövegbeli logikád elé érdekes :)

Ha külsődért szeretnek,akkor nem szeretnek.

2015. szept. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja és 15/F
2015. szept. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem ismerek sok kockahasu embert de soknak van baratnoje. Szoval keress nyugodtan baratnot, es ha akarod gyurjal es legyen sportos tested.
2015. szept. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sose érdekelt, hogy egy fiúnak kockás hasa van-e vagy sem. A lényeg, hogy kedves és őszinte legyen.

14/l

2015. szept. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem sincs kockás hasam, sőt vékony se vagyok. Átlagos testalkatú vagyok, de ez sohasem zavart. Engem az egyéni agyban eldőlő problémáim hátráltattak nagyon sokáig, de legyőztem ezeket.. Neked is ilyen problémád van valószínűleg, ez csak egy alibi, amivel magadnak próbálod bemagyarázni a dolgok miértjét!


Én legyőztem ezt a fajta gátlást! Lassan 1 hónapja vagyok együtt egy lánnyal, aki nem azért szeret, ahogy kinézek, hanem amilyen vagyok :) A kinézet maximum egy első benyomás, de ez csak a r...ncoknak számít! Fogd fel úgy, hogy aki érdemes a szeretetedre, azt nem fogja érdekelni semmi ilyesmi dolog :) Remélem tudtam segíteni.


Győzd le a gátlásaid! 16/f

2015. szept. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Képzeld nekem meg van! És akkor mi van? Most komolyan max annyi köze van a dolgokhoz, ad egy kis büszkeséget, és így lazább vagyok a csajokkal, de ezt szinte bárhogy el lehet érni...


15/f

2015. szept. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!