Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » LÀNYOK miért szeretitek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÀNYOK miért szeretitek ha egy fiú focista?

Figyelt kérdés

2015. szept. 28. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Nálam nem plusz, egyáltalán nem érdekel. Sőt ahogy én látom elég sok focista öntelt és bunkó, szóval még akár negatívum is lehetne, ha nem lennének kivételek. Meg én nem sokat tudok erről a témáról és nem szívesen hallgatom az ilyen jellegű ömlengéseket, ha az örökkévalóságig tartanak. 18l
2015. szept. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

szerintem egyáltalán nem bunkók.

de vannak olyan személyek aki igen.

tapasztalatból mondom mert én focizok.

2015. szept. 28. 19:40
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem mondtam, hogy mind az. Én is ismerek olyat aki nem az, de olyat is aki igen, abból viszont többet. De ez csak az ahogy én látom. Meg a bunkóság is valamilyen szinten relatív.
2015. szept. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ja értem
2015. szept. 28. 19:43
 5/10 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy nekem csak negativ tapasztalataim vannak eddig focistakkal. Akiket ismertem, az a siker miatt bunko es ontelt lett, hogy o mekkora egy messi. Nyilvan vannak kivetelek, es remenykedem is benne.
2015. szept. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igazából az számít hogy sportol. A focisták általában nagyon jól nóznek ki és izmosak. De ez olyan hogy a pasik miért szeretnének modell barátnőt? Most nagyon nyersen fogalmaztam meg de szerintem ez minden lány így érzi. Nem a külsőre megyek most ne ezt gondold.
2015. szept. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mert tudják hogy a most épülő stadionok mellett a jövőben is biztos munkahelyük lesz :DDD
2015. szept. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Akiket ismertem, az a siker miatt bunko es ontelt lett, hogy o mekkora egy messi. Nyilvan vannak kivetelek, es remenykedem is benne."


Itt a válasz. Bunkók, önteltek, magamutogatók, amely tulajdonságok mind imponálnak a nőknek - akik persze nyilvánosan ezeket mélyen elítélik, de véletlenül se higgy nekik -. Nem mellesleg a "rangot" nézik, ami azért jól hangzik: az én pasim egy focisra. Arról már nem beszélve, mennyi pénzt akasztanak kis hazánkban a focizni nem tudó alibi játékosok, csak mert apucinak volt pénze és benyomta őket a csapathoz.

2015. szept. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

(Én is focizok)

2015. szept. 29. 15:05
 10/10 anonim válasza:
Nekem is több bajom van a focistákkal , akiket én ismerek mind 1-2 kivétellel eléggé bunkók
2015. nov. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!