Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem fel a kapcsolato...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem fel a kapcsolatot a sráccal?

Figyelt kérdés

Szóóval..az egész úgy kezdődött,hogy mind a ketten nyári diákmunkáztunk .egy gyümölcsösben.

A bemutatkozàs elmaradt , csak úgy spontán jött a beszélgetés ,vagyis inkább amolyan csipkelődés volt ,de nekem tetszett a helyzet , és ahogy láttam,neki is ,mert kereste a társaságom. Mindössze egy közös munka volt vele.


Hanem erre pár hétre a városban elmentem egy szórakozóhelyre , discoba,ahol ő is ott volt .

Táncoltam ,és egyszer csak megjelent.

..kedvesem mosolygott. kèrdezte ,milyennek találom a bulit , de a zene miatt alig értettük egymást , és ahogy kimondtam a barátnő szót , egyik bnőmről meséltem vmit, ő rávágta,h neki nincs barátnője..én meg mondtam,h nem ezt kérdeztem...és ott vhogymegszakadt a beszélgetés.....

Nem sokára rá le is léptünk a buliból ,és ném találkoztam vele többet.


Pár nqpja viszont a facebookon végignéztem egy bulifotós albumot..amin ő is rajta volt,így megtudtam a nevét ..

Szívesen beszélnék véle és megismerném....

Ahogy láttam,barátnője még ném volt , legalábbis a haverjai általi bejegyzések erre utalnak ..lehet félénk,nem tudom ,velem jól elbeszélgetett. 19 éves .



Mit csináljak ? Bejelölni annyira nincs merszem......


19 L


2015. szept. 28. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Küldj neki meztelen fotókat magadról.
2015. szept. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bejelolni nyugodtan bejelolheted, ezzel kap rgy kis batorsagot es talan rad is is :)) Ezzel nem árulod el magad,mivel már tobbszor is találkpztatok és mindketten szimpatikusnak találjátok egymást :)
2015. szept. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az abaj,hogy ez már vagy két hónapja volt...és biztosfurcsálná ,h miért most jelöltem be ..h talán kutakodtam uóána.

Tény,h érdekelt a kiléte,de ezt véletlen tudtam meg.

2015. szept. 28. 23:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem kell enyire túl komplikálni....

Meg mi az hogy nem volt nője? :D azé me vki nem rakja ki fb re akkor az azt jelenti hogy forever alone? :D

Am meg jelöld be azt csá...ha radismer és neki is tetszel úgyis rádir hogy na szevasz...aztán tali aztán megy a pénz a drága durexre....

2015. szept. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!