Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érhetném el, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el, hogy hiányozzak neki?

Figyelt kérdés

Van egy lány (legyen mondjuk A), aki mindenkit eltaszít, aki közelebb kerül hozzá, akivel belsőségesebb lesz a kapcsolata (akár haverilag) (régen ő mondta egy bocsánatkérésben, mert bunkózott, pedig nem szokott). És én már elég sokat utaltam kettőnkre, de nem merem kimondani, hogy kedvelem.

Nemsokára fogunk találkozni és ott lesz a barátnője (legyen mondjuk B) is és majd a B-vel beszélnék, hogy majd kicsit hagyjon magunkra, mert A-nak szeretnék majd adni egy kis ajándékot. 19/f



2015. okt. 2. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Heló!


A kérdésed és az alatta lévő komment üti egymást. Hogy érd el ,hogy hiányozz neki?

Mondd meg neki, hogy te mástszeretnél, vagy megfelle neki, vagy nem. Ha nem, akkor ne beszélj vle 2-3-4 hétig. Vagy cska minimálisan - tényleg nagyon kevset. Ha nem hat rá, akkor nem érdekled, nézz másfelé.

2015. okt. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha a barátnője tudna vele beszélni, hogy fontos nekem (B csak látná, neki sem mondanám el), akkor hátha elérném. De tény, hogy most egy pár napig nem fogok felnézni sem Facebook-ra, sem a telefonokra nem fogok reagálni, sem semmire.
2015. okt. 2. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!