Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bekavarni egy kapcsolatba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bekavarni egy kapcsolatba, hogyan kell?

Figyelt kérdés
Csak úgy érdekel.
2015. okt. 2. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:

haaaahahahhahahahahahaaaaahahahhaha :DDDD

Öhm...szart kavarni könnyű. De csak akkorl ehet hogy ha valamelyik fél hajlik rá.

Nekem például volt egy haverom akinek lett egy csaja de én továbbra is beceneveken szólíttam de rám szólt hogy álljak le mert már nem járunk és nem vagyok a barátnője meg őt ez már zavarja. Egyébként könnyű bekavarni..

18/L

2015. okt. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi vannak elképzeléseim egyébként :D
2015. okt. 2. 18:18
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

fertőzd meg nemi betegséggel


Vagy csak viszketőporral, és amikor elmegy urulógushoz, hogy viszket, akkor álcázd magad dokinak, majd amikor előveszi a pipilőjét, akkor rántsd le a maszkot, térdelj le elé és az előre bekészített kameraálvány készítsen kompromittáló fotósorozatot rólatok...


szóval van pár módja

2015. okt. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok, de jó ötlet :D
2015. okt. 2. 18:22
 5/9 anonim ***** válasza:
mindegy. Akkor álcázd magad nőgyógyásznak.
2015. okt. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hozzad a lányt félreérthető helyzetbe.
2015. okt. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2015. okt. 2. 18:27
 8/9 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


Fiú vagyok, de jó ötlet :D


- friendzoneban ragadtál és annyi tököd sincs, hogy más csajt keress? :D

2015. okt. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Regénybe kellett, de már megvan az ötlet, csak azért írtam ebbe a kategóriába, hogy hasznos válaszokat kapjak :D
2015. okt. 2. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!