Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet lányokkal beszélg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet lányokkal beszélgetni?

Figyelt kérdés
Tudjátok soha nem beszélgettem még hosszan egy lánnyal sem mert nagyon visszahúzódó és félénk vagyok és ez teljesen elront mindent.Már sokszor próbáltam de eddig még nem jött össze.Én csak beszélgetni szeretnék velük.
2015. okt. 2. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ők is emberek...
2015. okt. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt tudom én is.De ha nem tudsz normálisan válaszolni akkor inkább ne mondj semmit.
2015. okt. 2. 20:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Beszéljetek olyan témákról ami mindkettőtöknek érdekes . Nem olyan nehéz ez mint ahogy gondolnád . Csak lazulj el .
2015. okt. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbàld a hobbijaival kapcsolatban a témàt az be szokott válni.
2015. okt. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mitől tartasz amikor lányokkal kell beszélned?
2015. okt. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!