Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Wow. Ez durva. Hogy felejtsem el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Wow. Ez durva. Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés
A fiu aki tetszik nekem fel eve....uj suliba kerültem Pesten egy gimibe.ees szerelmes vagyok A fiuba..Gimi uj osztály uj minden es par hete tudtam meg hogy a fiu irogat az egyik legjobb aratnomnek..E mot ugy all a helyzet hogy "kavarnak" .de osszefognak jonni..nem tudom a barátnőm hogy csinalhatot ilyet :0 Nagyon nagyon rosszul erzem magam.hogy felejtsem el..igy mar nem lehetek bele szerelmes...Hogy? Minden szunetbe oda megy hozza a barátnőm eess rettenetes nézni. :"(nem sirok ...nem vagyok olyan...De nagyon bánt.de már sirtam egyszer de akkor nagyon.. :$ Szörnyű most az életem.
2015. okt. 2. 20:30
 1/3 anonim válasza:
100%
De könyörgöm, miért a hajápolás kategóriába tetted?
2015. okt. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nem szörnyű minden napos eset az ilyen. Na de a helyesírásod az szörnyű mondhatod hogy telefonról vagy vagy commodore 64 ről akkor is ezen kell előbb változtatnod. :)
2015. okt. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elnézést ha valami helyesírási hiba van benne csak tabletrol írok és itt ezen elég nehéz írni. De már nem vagyok annyia szomorú nemtudom elfelejteni de legyenek csak boldogok nekem itt vannak a barátaim és a gumicukor.
2015. okt. 5. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!