Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez lehetseges vagy nem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehetseges vagy nem?

Figyelt kérdés
Arra lennek kivancsi, h az lehetseges, h pl. latsz eloben vlkt aki tetszik v szep szerinted v vlmi, de 1 kepen meg teljesen az ellenkezojet erzed? Tehat azt tudom, h lehetsges, h kepen szep de eloben nm, mert ott ugye nm mind1 milyen bealltias stb. Lehet h a kep pont rossz rola? :P

2015. okt. 3. 22:00
 1/5 anonim válasza:
perszehooog ^_^ és ez a jobb...ha élőben szép és képen nemannyira....hisz élőben fogod leteperni, nem a képére fogsz fap-fappolni 😂
2015. okt. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehetséges
2015. okt. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehetséges:D Lehetséges hogy csak nem érdeklik őt a képek, és nem csinál 100-at hogy a tökéletest rakja fel utána.. Az is lehet hogy régi róla a kép, és akkor még kicsit másképp nézett ki.. De az a lényeg hogy élőben jól nézzen ki, nem?:D
2015. okt. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jo mondjuk nm azert mondom mrt vlmi... En csak szivesen megismernem, ha legkozelebb latom akk meg is kerdezem h nm lenne e kedve beszelgetni v vlmi... De csak baratknet gondoltam, de nm baj. :)
2015. okt. 3. 22:09
 5/5 anonim válasza:
Igen lehet rólam borzalmas képek készülnek mert nem tudok egyenesen a kamerába nézni nekem nem természetes és nagyon hülyén nézek ki mindegyik fotón
2015. okt. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!