Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kövér lányokkal mér nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér lányokkal mér nem akarnak járni?

Figyelt kérdés

12/L 163cm 82kg

Mindenki csufol az osztályban


2015. okt. 5. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Sztem csak fiatal vagy

Sok pasi szereti a molett nőket

De te még csak kiskamasz vagy

Ne foglalkozz az osztályoddal csak szeretnek kötöszködni

Aki csúfol az kapja be

Ha meg nem tetszel így magadnak akkor fogyj le :D

Fel a fejjel ;)

2015. okt. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban azért csúfolnak, mert a 10-12 éves gyerekek a legnagyobb állatok a világon. Bármelyik társukat képesek kicsinálni, teljesen elvtelenül. Különösen a lányok. Ilyen korban a csoportelvárás szintje annyira magas, hogy ebben az életkorban ez az elsődleges stressz-ok. Bárki, aki kilógf a sorból, vagy nem felel meg a csoportelvárásnak, az célpont. Te azért, mert kövér vagy, más azért, mert szeplős, a harmadik azért, mert szegény, nem tudja vagy akarja neki apuka megvenni a legújabb ájfont meg a trendi mittudoménmit. Nézz körül a környezetedben, az nem kérdéses, hogy te célpont vagy, de te vagy egyedül? Egyik nap egyiket cikizik, másikat másnap. Mondhatnám, hogy sz..rd le őket, de tudom, nem olyan egyszerű azt, mint mondani.

Először is, most kezdted a serdülőkort, és a serdülőkor hormonális viharában könnyen előfordulhat, hogy testalkatot megváltozik. Gondolj arra, hogy 2-3 év múlva hogy fogod elküldeni a k..rva anyjukba azokat a fiúkat, akik most zsírkocának neveznek, akkor meg majd a nyálukat csorgatják, ha rád néznek.

Egyébként pedig az egészséged érdekében kezdjél el edzeni, mivel még nőni fogsz, fogynod nem kell, csak nyúlni. Ilyen magas testtömegindexxel felnőtt kordban hamarosan magas vérnyomásod, cukorbetegséged lesz. Nem helyes, hogy leülsz a tükör elé, és napi 16 órában utálod magad, azzal nem mégy semmire. Használd ki, hogy csúfolnak, nem kell velük foglalkozni, így ráérsz magaddal foglalkozni: tanulni, edzeni, felülmúlni agyatlan osztálytársaidat.

2015. okt. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
42%
Szia szerintem a kérdésben benne van a válasz :D én sem szeretnék összejönni egy elhízott igénytelen fiúval és te is biztosan látod hogy a vékonyabb lányok csinosabbak nállad. A másik ok az lehet hogy önbizalomhiányos vagy és akin eleve látszik hogy "be lehet neki szólni" annak bizony beszólnak . Amikor annyi idős voltam mint te én is 70 kiló fölött voltam és kaptam megjegyzéseket is pontosan négyszer mondták nekem hogy kövér vagyok és mind a négszer fiúk az utolsó megjegyzés volt az ami után diétázni kezdtem , az elején számithatsz arra hogy ki fognak nevetni de amikor már látszik az eredmény akkor hidd el hogy maximálisan vissza fog térülni a befektetett energia én -25 kiló után hagytam abba és átlag napi 4-5 "jujjdejólnézelkihogyancsináltad" -ot kapok még mindig pedig már egy hónapja súlyt tartok.
2015. okt. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem mozogj picit többet és étkezz rendesen, mert különben a tanárnő szét fog ültetni.
2015. okt. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

12 éves korban nagy szokás amúgy is a csúfolódás

valakit mindig kifognak az osztályból akit lehet szekálni

a mai világban a soványságot tartják divatnak. egyesek túlzásba is esnek

később majd változni fog a helyzeted

2015. okt. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
12 éves lánnyal senki sem akar járni. Mert 12 éves, a 12 évesek meg kis gyökerek.
2015. okt. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyugi már! Ne ezen stresszelj! Van még időd járni valakivel. De a következő két évben rá kéne hasalnod hogy ledobj egy huszast.
2015. okt. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért nem akarnak velük járni, mert nem tetszik nekik a lány. Legalább az első néhány percben igenis számít a külső. Ha az stimmel, akkor figyelnek a belső tulajdonságokra. Te milyen fiúval járnál? A kérdésed alapján érdekelne.
2015. okt. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Megmondom oszinten mert kover vagy,es csak a kover sracok jarnak kover lanyokkal(bocs hogy ennyiszer mondtam de ez az igazsag)
2015. nov. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!