Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan pasizzak be a gimiben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan pasizzak be a gimiben?

Figyelt kérdés

Ötleteket kérnék, amik a fiúknak bejön, tetszik.

NORMÁLIS VÁLASZOKAT ELŐRE IS KÖSZÖNÖM!!!!


2015. okt. 6. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Az nagyon bejövős, ha mélyen a szemembe néz egy lány, és esetleg mosolyog is, még ha nem is szimpatikus annyira, értékelem, és én is visszanézek, és néha esetleg el is mosolyodok..:D De mindenesetre a szemezés, az nagyon hatásos, továbbá, ha elismerést osztasz..:D Azt szeretem még, ha kicsit zavarba jön a lány a társaságomba, mert akkor azt az érzést kelti, hogy szüksége van védelemre, és hát ilyenkor előjön az apaösztön:D Nekem is van egy lány aki mindig zavarba jön tőlem, szemembe is néz és mosolyog, és ez nagyon durván szexi:D
2015. okt. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Várom a további válaszokat!! :)

2015. okt. 6. 19:40
 3/3 anonim ***** válasza:
1. vagyok megint, az bejövős még, ha dobálja a haját előttem, vagy a közelembe, kutatások bizonyítják, hogy feromont kerül a levegőbe, ha a lányok dobálják nagyon a hajukat, és így a csávó jobban felfigyel az adott lányra:D Továbbá, ha pl én beszélek egy közösségben, amiben ő is benne van, de nem közvetlenül neki mondom a mondandóm, akkor is nagyon kíváncsian figyel, egyszóval nagyon érdeklődő, és érdekli amit mondok/csinálok.. Elismerést úgy is lehet osztani, hogy pl a srác szerepelt valamit, és rámosolyogsz, miután befejezte, jelezve, hogy "ez jó volt:D".. Az még imponáló, ha egy lány olyan kisgyerekként viselkedik, kislányként:D Legyen gyerekes, bolondos, pozitív, vidám, nevessen sokat, mosolyogjon, viselkedjen gyerekként:D Ez is az apaösztönt hozza elő:D
2015. okt. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!