Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyik lány osztálytársamnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik lány osztálytársamnak bejövök, de elég furán viselkedik. (szó szerint ütöget). Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az van, hogy kilencedikes vagyok. Minden csajjal tök jóban vagyok.;) És van ez a lány, az első 1-2 hétben kedves volt, jókat röhögtem vele órákon. Mindig rám ír fb-n, és olyanokat kérdezget, hogy "szxeltem-e már?",stb. Én csak nézek, hogy ezzel mi van. Folyton fotózgatott engem, és egyértelmű volt, hogy bejövök neki. Azonban most 1 hete kb nem tudom mi történt vele. Egész nap kérdezgeti,hogy: "te amúgy meleg vagy amúgy? mert úgy nézel ki. volt már barátnőd? ezt kitámasztja alá? de tudod,hogy szeretlek azért, csak egy farok vagy." De egész nap már nagyon felidegesít. Mindig lek***áz. (fiú vagyok a logikát ne keressétek, nem tudom, hogy lehetek k***a:DDDDDDDD). Ütöget, csapkod, csipked, de a másik pillanatban már tök jófej, valamikor simogatja a nyakamat (ez is elég kellemetlen, ha rászólok, akkor kiakad), valamikor nagyon aranyos, segítőkész. Már nem tudom mit csináljak, mert nagyon idegesít, hogy beszólogat. Fiú vagyok, simán letudnám oltani, de nem akarom, mert tudom, hogy akkor nem hagyja abba még 4 évig, és én nem vagyok haragtartó. Visszaütni persze nem üthetek vissza, de már én tartom magam szánalmasnak. Mit csináljak, hogy leálljon?
2015. okt. 7. 19:01
 1/1 anonim válasza:
Nem hiszem h ezzel sokat segitenek, de sajat magambol kiindulva tuti kiosztanam elmondanam neki a velemenyemet h felfogja h mennyire szanalmasan viselkedik gyerekesen ennyi. Vagy besertodik vagy nem, Kicsit kocsognek hangzik de sztem az oszinteseg a legfontosabb. 15/l bocsi az ekezetekert
2015. okt. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!