Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 50 cm magassag kulombseg az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

50 cm magassag kulombseg az sok egy lany (alacsonyabb) es egy fiu (magasabb) kozott?

Figyelt kérdés

Teny hogy viccesen neznenk ki.De merulhet fel barmilyen "problema"? Pl nehezen lehet csokolozni stb.

Tippek? :D



2015. okt. 7. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Az a jó benne hogy állva leszo.. jó ezt nem írom le :D Igazából jelentős baj nincs vele. :)
2015. okt. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én 172 vagyok a barátom 198. nekem ez igazán tetszik mert vehetek fel magassarkút mellette. de semmi nehézség igazából :D csókolózásnál se. max ő kicsit lehajol. én meg lábujjhegyre állok :D
2015. okt. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hónom alá kisöcsém!
2015. okt. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hány centik vagytok? :)
2015. okt. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond sincs vele:)
2015. okt. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

En 150 cm

A srac durvan 200 cm

2015. okt. 8. 22:27
 7/8 anonim ***** válasza:

hihi, romatikazasnal a fiunak nem lesz kenyelmes, kiveve ha felkap :D


Amugy szerintem nem olyan remes :)

2015. nov. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem a magaság a fontos hanem hogy szeresétek egymást.
2019. jún. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!