Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy eljem ezt tul? A szuleim...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy eljem ezt tul? A szuleim kenyszerittetek ra hogy szakitsak a fiuval akit szerettem

Figyelt kérdés
A fiu 19eves, en 15 vagyok. Egy koncerten ismerkedtunk meg majd talakozni kezdtunk, ez volt 3 hónapja. Ennyi ideig voltunk egyutt, de nagyon megszerettuk egymast ezido alatt, mellette mindig boldog voltam, de edesanyamek mindig mondtak hogy nem hozzam valo, o felnott koru mar es dolgozik, en meg meg tanulok és tanulni is fogok meg sokaig. Nem magyarazkodtak,csak leszogeztek hogy ennek az egesznek nincs jovoje es le lettem hurrogva hogy milyen vak voltam meg ilyenek...1 honapja mar hogy szakitottunk, de egyszeruen meg nem tudtam feldolgozni. anyamek meg rohognek rajtam hogy hogy lehet az hogy egy rovidke 3 honapot hogyhogy nem sikerult meg kihevernem...A fiuval azota se beszelek, lezaratlan maradt minden :( felfoghatatlan hogy meg se bantottuk egymast soha, megis elvaltak utjaink :( sajnos nekem nem volt mas valasztasom, amig anyumekra szorulok, tanulok, es eltartanak , megse er annyit semmi hogy osszekapjak veluk, bele faradtam h allandoan azzal piszkaltak hogy hagyjam el azt a fiut :( most mar megvan a csaladi beke, csak az en szivem orditana belulrol ha tudna :( nemtudom mikor sikerul ezt feldolgoznom,minden nap hianyzik :(
2015. okt. 11. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
ha tényleg annyira szereted akkor ne foglalkozz a szüleiddel találkozz vele
2015. okt. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
sok ertelme nincs,ha ugyse lehetunk egyutt normalisan,csak meg nehezebb lenne :(
2015. okt. 11. 13:06
 3/5 anonim ***** válasza:
6%
túl fogod élni, ellenben azon lányok százezreivel akik a korodban már szexrabszolgák, gyerekkatonák vagy valami trópusi betegségben haldokolnak. Esetleg kezdj valamit az életeddel a hiszti helyett. A szüleidnek meg valszleg igaza volt. Aki 19 évesen dolgozik és nem tanul, annak nincs sok jövője a 21. században.
2015. okt. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
17 vagyok akivel találkozgatok az 27... hidd el nem tetszik az én szüleimnek se. de idővel megértették, mert látták hogy boldoggá tesz engem.
2015. okt. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 opened paradise ***** válasza:

"megse er annyit semmi hogy osszekapjak veluk"

This is love...

2015. okt. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!