Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így normális?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel régen sokat találkozgattam és nagyon jóba voltunk, de sose lett annál több a kapcsolatból, hogy smároltunk. Egy éve elköltöztem budapestről és azóta is ugyanúgy jóba vagyunk, csak keveset beszélünk meg találkozunk, viszont amikor együtt vagyunk egy kis időt mondjuk egy napot vagy csak egy estét akkor mindig elkezdünk smárolni és odavagyunk egymásért, ez már vagy 6-szor megtörtént. Tegnap előtt este is ugyanígy volt, de azóta megint nem is beszéltünk. Ez így normális??

2015. okt. 11. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Hat fura


Hany évesek vagytok?

2015. okt. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos tudod h mit jelent "oda lenni" valakiért? Amúgy meg ma már senki nem mondja meg, hogy mi számít furának. Persze a két kulcskérdés akkor is az a szituban, h hány évesek vagytok, és hogy szerelmesek is vagytok, vagy csk simán gerjedtek a másikra.
2015. okt. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát úgy értettem, hogy amikor együtt vagyunk akkor nagyon jól elvagyunk és úgy érzem hogy szeretem, és már az illatától is boldog leszek, viszont amikor nem találozunk akkor nem is foglalkozunk vele annyira, mert tudjuk, hogy úgysem lesz belőle semmi és nem is beszélünk. Meg is kérdezte tőlem, hogy miért van hogyha együtt vagyunk mindig oda jutunk hogy ,,szeretjük" egymast. (Tudom hogy nem szerelem hanem csak testi vonzalom) Amúgy én 16 vagyok ő meg 15
2015. okt. 12. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!