Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a csaj két emberbeszerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aranoxx kérdése:

Ha a csaj két emberbeszerelmes és az egyik te vagy és együtt van veled ti mit tetetek volna!? .

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel együtt vagytok de az osztalyodbol van ehy srác akinek nem alarja elmondani hogy veled van.?!

Majd mikor megkérdeznéd hogy miért akkor te vagy a szar meg a féltékeny barom aki nem bizol benne 😔😞 vagy mikor kórházban volt a csaj és azt állítja hogy te kavartál egy másikkal mikor nem.A másik csajt elkuldod a fenébe és még ő van felháborodva hogy elküldted a fenébe mikor majdnem gajra vágja a kapcsolatodat....

A másik meg arról a csajrol akivel együtt voltál kiderül hogy mást is szeret és vele találkozna mikor ti már lebeszeltetek egy fix idő pontott !!???!!?

(Amit én csináltam az az hogy mondtam neki hogy jó ennyi vplt a részemről és majd a másik sraccal jól megleszel engem hagy békén. Ami még vicces volt hogy kuldozgetet olyan képet hogy olyan jó hogy én boldog vagyokde ő bele hal a hianyomba mégis ő szurta el hogy is van ez ??!!?!?!?!) TI MIT CSINALTATOK VOLNA AM 15/f


2015. okt. 12. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:
para a csaj, hagyd a fenébe
2015. okt. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A helyedben csak várnék 18 éves koromig, és addig nem is gondolnék a csajokra. Ennyi.
2015. okt. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kb ezen vagyok :pq
2015. okt. 13. 06:43




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!