Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mirol beszelgessek facebookon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mirol beszelgessek facebookon egy nalam idosebb fiuval aki nagyon tetszik?

Figyelt kérdés

Van egy srac aki nagyon tetszik es sokat beszelunk facebookon de amikor nincs tema akkor mindig egy csomot agyalok hogy mirol lehetne beszelgetni. Azt tudja hogy tetszik nekem es en is tetszem neki. Szoktunk "ugy" is beszelgetni marmint olyan dolgokrol. De nem tudom hogy mirol beszeljunk amikor nincs tema. Segitsetek!! Olyan kellene amibol az is lejon neki hogy mennyire oda vagyok erte es hogy szeretnek tole valamit. Vagy valami olyan amire tud kicsit 'perverzebb' vagyis szoval na ertitek..valaszt adni. O 21 en 15 eves.

Koszonom elore is a valaszokat.


2015. okt. 14. 10:47
 1/4 anonim válasza:
93%
ha nincs miről beszélni akkor nem vagytok egy szinten, vagy ő butább nálad, vagy te vagy butább, vagy mindketten buták vagytok. A szexről meg nem beszélni kell hanem csinálni kollégák. Üdv a DoktorÚr!
2015. okt. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne agyalj rajta, a téma majd jön magától. Csak ne az lebegjen a szemed előtt, hogy ő most férfi, meg hogy idősebb. Legyél természetes, mint ha csak a barátnőiddel, vagy haverjaiddal beszélgetnél.

Az, hogy rá vagy kattanva, idővel úgyis lejön neki. Nem kell egyből a szexuális ábrándok megbeszélésével kezdeni.

2015. okt. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább beszélgess velem. 35/F
2015. okt. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
első válaszoló megy a pacsi :D
2015. okt. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!