Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtarthatom azzal a barátom,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtarthatom azzal a barátom, hogy lefekszem vele?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, a barátom 18. Már egy éve járunk, de ő már le szeretne feküdni de én félek tőle és ezért nem szeretnék még.. De lehet hogy így szakítani akar majd..
2015. okt. 16. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Legyen már eszed!

Ha nem akarod, ne tedd!

És ha lefekszel vele és úgy szakít???!!!

2015. okt. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Csak akkor tedd meg ha te is ugyanúgy akarod.Ha nem képes várni akkor nem érdemes rá pazarolnod az időd.
2015. okt. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Amelyik kan egy 15 évessel kummantani akar, az nem szerelemből teszi. Ilyenkor jön a szöveg, hogy ő nem bírja már ki, beteg lesz, kénytelen lesz mással megtenni, stb.

Ne tedd!

2015. okt. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne csináld, ha nem akar várni, akkor nem szeret igazan
2015. okt. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha emiatt szakít, akkor hagyd a fenébe. Jön másik busz.
2015. okt. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Úgyis el fog hagyni előbb vagy utóbb, használtan meg a kutyának nem fogsz kelleni.
2015. okt. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Van rá ok, hogy azt gondold szakít veled ezért vagy csak beképzeled? Mivel a fiúk éretlenebbek, mint mi, lányok, ezért normális, hogy ő szeretne lefeküdni, de sok fiú nem érzi át és nem fogja fel, hogy egy lánynak az első szex, az nem egy a sok közül. Egyébként gondold át először is, hogy milyen a kapcsolatotok, milyen veled szemben. Ha minden oké, akkor gondolj bele, hogy csak azért nem akarsz vele még lefeküdni, mert félsz vagy más oka van? Én 16 évesen feküdtem le először, a mostani barátommal, akivel 3. éve vagyunk most már együtt. Akkor 11 hónaposak voltunk, amikor megtörtént az első. És NEM féltem! Mert 1. a szüzesség elvesztésébe senki nem halt bele. 2. szerettem már akkor is a barátom annyira, hogy tudtam, nem okoz fájdalmat. Azt is tudtam, hogy ő is szeret annyira, hogy mindent megtesz, hogy ne fájjon. Szóval érted, meg volt a bizalom.

Egyébként te akarod, csak félsz?! Vagy csak akarnád azért, hogy megtartsd a barátod? Nem mindegy...de ha viszont fiatalnak érzed magad a szexhez, ezért nem akarod, akkor ez a legesleghelyesebb gondolkodás!

Ha ő szakítana veled, mert nem akarsz még lefeküdni, akkor amellett, hogy szakítotok, még adj búcsúként egy pofont neki és lehetőleg rúgd tökön. Csak mert az ilyen fiúk ezt érdemlik, akik azért dobnák az -állítólagos- szerelmüket, mert még nem akarnak lefeküdni.

És hogy megtarthatod-e azzal a barátod, hogy lefekszel vele? Hát, valószínűleg igen. Lefeküdnél vele, hogy ne szakítsatok, egyenes út ahhoz, hohy lelkisérült legyél. :) Nem izgi életcél. És remélem nem akarsz lelkisérült lenni, úgy élni az életed. Minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek, attól, hogy lefekszrl vele, ugyanúgy lesznek is. Feltéve, ha nem dob, miután megkap. Akkor meg jön majd a bűntudat, stb...

Szerintem gondolkozz el azon, amit írtam. És nehogy lefeküdj vele, hogy megtartsd! Akit szexel lehet megtartani, az nem szereti a másikat. De ha nem szereti, akkor miért is van vele? :) A barátodat te ismered, nem mi. Nem tudhatjuk, hogy csak beképzeled, hogy dobna,mert nem állsz még készen rá vagy okkal gondolod ezt. Ha minden jó köztetek, szeret, jó a kapcsolatotok, csupán szeretne lefeküdni veled, te viszont fiatalnak érzed magad vagy félsz, hogy mondjuk fàjni fog, akkor mond el neki! Ha megérti, akkor várni fog úgyis. Ha nem érti meg, akkor te dobd, de rögtön! Tudod ez tipikusan megszoksz vagy megszöksz dolog. :)

2015. okt. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát.. szeretjük egymást, meg veszekedni se szoktunk csak még az elején voltak durvább viták.. De én azért nem akarok még lefeküdni vele, mert eleve félek attól, hogy fájna és még nem is gondolom úgy, hogy le kéne vele feküdnöm..korainek érzem, lehet hogy velem van baj, hogy 1 év után is korainak tartom, de nem tehetek róla..
2015. okt. 17. 15:11
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem, nem gondold azt, hogy veled van a baj! A mai világban HATALMAS dolog, ha egy 15 éves lánynak van becsülete és nem dobja oda magát a fiúnak, akár 1 éve együtt vannak, akár nem! :)

És ha tényleg szeret a barátod, akkor hidd el, hogy megérti, ha félsz és korainak érzed! Nemhogy veled van a baj, inkább más korodbeli lánynak kellene így gondolkozni, ahogy te! De azért ilyen butaságok ne jussanak az eszedbe, hogy azért feküdj le vele, hogy megtartsd! :)

2015. okt. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A srácot is meg lehet érteni, és egyáltalán nincs semmi abban ha elhagy.


Nem ugyanaz az igényetek egy kapcsolatban, nem illetek össze nincs ebből semmi.

Hogy 1 éve mégis miért jöttetek össze? Változik az emberek gondolkodása.

2015. okt. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!