Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy barátkozzak lányokkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy barátkozzak lányokkal suliban?

Figyelt kérdés

Hogy barátkozzal olyan lányokkal a suliban akikkel köszönő viszonyban vagyok? Pl ott ülnek páran a folyosón, akkor odamegyek de mit mondok? "Nem zavarok"? Ez kicsit megalázó szerintem. "Csatlakozhatok" ez se tul jo.

Tehát miylen témával vagy hogyan menjek oda hozzájuk. És persze többen vannak, igy nehezebb becsatlakozni

Koszi



2015. okt. 17. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Odamész hozzájuk mosolyogva, köszönsz öleléssel (vagyis hát én öleléssel szoktam köszönni a lányismerőseimnek) és megkérdezed tőlök, hogy "miújság lányok, zavarok?"

Tökmindegy, milyen hülyeséget mondasz, csak ne látszódjon rajtad, hogy félsz. Önbizalommal teli fiút mutass a lányoknak és megszeretnek.

2015. okt. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hali miujság ? ennyi
2015. okt. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia, semmi, veled? Enyi
2015. okt. 21. 18:54
 4/4 anonim válasza:
100%
Kérdezd meg tőlük hogy miről beszélgetnek!
2015. okt. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!