Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy/hova hívjam el randizni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy/hova hívjam el randizni?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki tetszik, beszéltünk már pár szót, inkább facebookon, mint élőben.Tudtommal nincs senkije, így arra gondoltam elhívom valahová.Viszont most nem fogom látni egy darabig, szünet előtt meg nem sikerült, úgyhogy marad a net.Csakhogy nem ismerem annyira, hogy valami fix helyre hívjam el, így jól jönne pár ötlet (akár általános, akár fix Budapesti).Plusz azt sem nagyon tudom, hogy beszélgetnünk kéne és később elhívni, mikor már tart, vagy egyből ezzel indítani.

A válaszokat előre is köszönöm

18/f


2015. okt. 24. 14:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem eloszor inkabb dumalj vele es utána vesd fel a témát :)


Es bocsi, a helyben nem tudok segíteni, nem pesti vagyok :/

2015. okt. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szerintem először ne mondjál konkrét helyet, csak kérdezd meg h van-e kedved elmennie veled sétálni vagy beülni valahova?

Vannak lányok, akik nehezen merik kimondani a nemet, és csak mindenféle ürügyekkel húzogatják a találkozót. Na most ha így általánosságban kérdezed, akkor muszáj a kérdésre válaszolnia, és kiderül, hogy van-e kedve. (Ha nincs, én spec azt is jobban szeretem megtudni, minthogy hetekig húzza az időt, reménykedjek, aztán mondja h nem). Na meg ez azért is jó, mert a konkrét dolognál meg tudjátok beszélni, hogy hova menjetek.

Mondjuk élőben jobb elhívni, azt jobban szeretik a lányok. De ha amúgy tetszel neki, akkor persze fb-n is igent mond (ha meg nem, akkor élőben is max húzza az időt).

2015. okt. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!