Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátommal most lennénk 3...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal most lennénk 3 hónaposak, én 15, ő 17. Szeretnénk együtt aludni aznap náluk, de a szüleim nem engednek. Szerintetek mivel győzzem meg őket?

Figyelt kérdés

Azt tudják, hogy dugni nem fogunk.

De az anyám már azt is mondta, hogy náluk biztos nem lehet... :/

Kérlek segítsetek ha tudtok!


2015. okt. 24. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Mit segítsünk, vegyünk ki nektek szobát? Bőven ráértek még később együtt aludni, 3 hónap után, szinte gyerekként azért nehogy már elvárd, hogy engedjék.
2015. okt. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 rrrrrreennnnn ***** válasza:
33%
Én 15 évesen még konkrétan nem pasiztam,nem is engedték volna.Ha kiejtettem volna a szàmon az ottalvàst,apàm oly pofont lekevert volna,hogy azota is egyirànyba szaladnék.Babàzzàl meg tanuljal.Igaza van a Szüleidnek.Normàlis felnőttet akarnak belőled normàlis értékrendekkel.Most meg nézd meg az esti mesét és nyomàs aludni.
2015. okt. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%

Ha nem engednek akkor nem engednek ne erőltesd.

Amugy hidd el h dugni fogtok.egy 17éves srác biztos,hogy rád fog menni.17évesek már az első hónapba dugnak.

2015. okt. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Attól nem lesz belőle normális felnőtt, ha lenézik, főleg akkor nem, ha 15 évesen, amikor már kezdene kialakulni a felnőttkori személyisége, arconröhögik, hogy menjen vissza babázni. Egyáltalán nem biztos, hogy az a jó, ha a kölyköt egy maflással teszik helyre, ha a barátjánál akar aludni. Sokkal többet érne a tiltásnál, ha a szülők mondjuk beszélgetnének (bűvös szó!!) a gyerekükkel a fogamzásgátlástól és nem úgy állnának hozzájuk, mintha teljesen sötétek lennének, mert 15 évesen már elég sok dolgot felfog az ember, ha normális stílusban magyarázzák el neki. Nem mellesleg az elmúlt évszázadokban 16 évesen már normális és elfogadott volt, hogy egy lánynak gyereke és férje legyen, tehát testileg valószínűleg már elég érett. Itt azzal van a probléma, hogy a szülők olyan szinten degradálják és kinyalják a gyerekeik seggét, hogy nem önállósulnak olyan hamar, mint régen, de persze azon is mindenki fel van háborodva, hogy ilyen feltételek mellett hülye, aki nem tartatja el magát kényelmesen.

Kedves kérdező, azt tanácsolom, hogy ha még nem tetted meg, beszélgess a szüleiddel a szexről, a párkapcsolatról és a fogamzásgátlásról. Lássák rajtad, hogy már nem vagy teljesen gyerek és lassan szeretnéd kipróbálni, milyen is egy kicsit a saját döntéseidet meghozni, amikért egyedül te leszel felelős. Ha elutasítják, vagy elküldenek, hogy fiatal vagy még ehhez, addig próbálkozz (tapasztalataim alapján jobb, ha külön-külön beszélsz velük), ameddig meg nem hallgatnak. Ha most nem is alhatsz majd együtt a barátoddal, a jövőben talán megengedik. A lényeg, hogy gondold át, hogy tényleg akarod-e a szexet, vagy csak elvárásoknak felelnél meg, bizonyosodj meg róla, hogy a fiú is komolyan gondolja és valamilyen módon (ilyen fiatalon a tabletta még nem ajánlott, inkább az óvszert válasszátok, bármilyen kényelmetlen is) védekezzetek!

2015. okt. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%

Na akkor most kapsz tőlem egy nem degradáló választ, hogy ilyen is legyen.

Először is ezt szépen lassan kell csinálni. Anyu apu ismerje meg a srácot, hogy ne aggódjanak, nyűgözze le őket. Én annó rosszkislány voltam és északa megszöktem. Kaptam is érte rendesen ahogy a srác is, de nekünk megérte. Nem akarlak belevinni a rosszba, de ha más mód nincs ez sem egy utolsó gondolat szerintem. :D Vagy mondd meg anyudnak, hogy akkor hadd legyetek nálatok és szemmel tarthatnak titeket. Szépen megágyazhatnak a barátodnak a kanapén aki majd besurran hozzád ha szüleid alszanak. (Ez is kitapasztalt terv egyébként) Hajrá! :)

2015. okt. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jajj, már jönnek az értelmesebbnél értelmesebb válaszok...


"Azt tudják, hogy dugni nem fogunk. " Így kezdtétek? Mert akkor jó, hogy nem engednek el.....Vagy mégis honnan tudják?


De 15 éves vagy

3 hónapja vagytok együtt

Kell ennél erősebb érv, hogy otthon aludj egyedül?

2015. okt. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az egyetlen normális választ.


Aki meg azt hiszi hogy egy 15 éves lány gyerek, az elég ostoba.


A szexről meg nem is kellett vna írnom, azzal nincs problémám, köszönöm.


És én azért csak jobban ismerem a barátomat mint ti.

2015. okt. 26. 21:40
 8/8 anonim válasza:
52%
Szerintem a negyes valaszolo nagyon jot irt...amugy en is pont 15 vagyok es a baratom meg 17 eves ugy hogy ismeros a tema...mi 8 honapja vagyunk egyutt es a kb 1 honapja naluk aludtam nekem meg engedtek de mielott elmentem anyum kicsit beszelgetett velem...mikor naluk voltam nem fekudtem le vele mert o tudja hogy en meg varni akarok...sztem is beszelj anyuddal majd irj hogy mi volt :)
2015. dec. 31. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!