Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokszor mondják rám még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor mondják rám még ismeretlenek is hogy aranyos vagyok, még akkor is ha csak pár mondatot beszélek velük Na meg persze aki ismer ők szinte mindig mondják hogy tiszta aranyos vagyok . De mit értenek ezen? Még szinte az idegenek is ezt mondják 16L

Figyelt kérdés
2015. okt. 25. 01:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy.
2015. okt. 25. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én azt értem ez alatt, hogy szívesen megbruttósítanám a lányt. Aranyos vagy! ^^
2015. okt. 25. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 909 válasza:
Amit irtal, olyan szep! De aranyos vagy 18/F
2015. okt. 25. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem értem miért komplikálod túl. Biztos egyszerűen olyan a személyiséged. Furcsa, hogy kedves, aranyos vagy 16 éves lány létedre, mert ebben a korban a legtöbb lány R betűvel kezdődik és "ibanc" a vége. :D Bocsi a fogalmazásért, de természetesen tisztelet a kivételnek. Én is párszor beszéltem csak korosztályombeli lánnyal (én is 16 éves vagyok), de nagyon jó érzés volt, hogy ő normális. Mondjuk én nem azt mondtam neki, hogy aranyos, hanem azt, hogy normális. :D Nem véletlen nincs barátnőm. :D Na, de érted. Tehát egyszerűen szokatlan, hogy úgy viselkedsz, ahogy azt kéne mindenkinek, ezért aranyosnak vagy titulálva. :)
2015. okt. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2015. okt. 27. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!