Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kavarunk 2-3 honapja kavarunk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

*lány* kérdése:

Kavarunk 2-3 honapja kavarunk de 2hete abba maradt szeretnem magamba bolonditani!?

Figyelt kérdés
18 eves vagyok ő 25 nagyon tetszettunk egymasnak. Kavartunk minden heten a bulikba, egyszer ketszer talalkoztunk is. Par hete abba maradt nem beszelunk ha egy helyen vagyunk kocsmaba/bulikba eszre se vesz, nekem nagyon nagyon tetszik, nyil.an neki is en mert mindig mondta meg sokaig kavartunk meg rendszeresen keresett..Szeretnem megmutatni neki kit vesztett el , magamba szeretnem bolonditani, mivel nem beszelunk a kulsommel, de nem akarok semmit csak szeretnem most en visszautasitani......hogy tegyem?

2015. okt. 25. 19:30
 1/3 rrrrrreennnnn ***** válasza:
Kb.hatvanhatszor leirtad,hogy kavartunk.Nem fàradtàl el a nagy kavaràsba?Jòhogy nem vesz észre.Mit venne rajtad észre ami különleges és értékelhetne?Minden "nő"ezt csinalja.Kavar,smàrol.Aztan csodalkozik,hogy szarba sek nézik.Ha nem kavartàl volna ennyit meg nem smàroltàl volna vele örökké,akkor lehet más szemmel nézne ràd.De igy mi van benned amit làtna?A kovsmàs diszkos csajokat amugy sem veszik komolyan.
2015. okt. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem irtam le az egesz 3 hónapot..... mindig ő jott utánam mindig ő keres de en sokszon nem hagytam magam es annyira jol eltudtunk beszelgetni összhangba voltunk nem tudom mi tortent
2015. okt. 25. 19:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Kavarj nekem össze légyszives egy jó kis csirkepörköltet nokedlivel a tűzhely fölött! Ugye ez bezzeg nem menne?

Komolytalan kislány vagy, semmi értékelhető tulajdonságod nincs....beled ki bolondulna?

2015. okt. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!