Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell ilyeneket mondani...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ilyeneket mondani ha utána úgyis magamra hagy mindenki?

Figyelt kérdés

Mindig mikor próbálok ismerkedni akár kapcsolat céljából, akár csak barátkozni, mindig ugyanaz lesz a vége. Van hogy pár hét után van hogy csak néhány óra...

Ma is beszéltem egy lánnyal, mégcsa knemis kapcsolatot kerestem csak barátkozni próbáltam(ő is), és olyan jól esett amiket mondott. Azt hittem végre van valaki aki mellettem áll és akivel megértjük egymást, először nyitottnak tűnt felém aztán hirtelen olyan elutasító lett és aztán ennyi...és most itt sírok, tudok szánalmas de miért kell mindenkinek ezt csinálni :(



2015. okt. 26. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas az amit csinált írhatsz nyugodtan ha el akarod mesélni vagy valami támaszt akarsz lelki vigaszt
2015. okt. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is írhatsz nyugodtan ha szeretnéd esetleg valakivel megosztani ;)
2015. okt. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:)
2015. okt. 27. 17:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Jelen :) PÜ-be írhatsz.
2015. okt. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Remélem egyszer összejön a nagy szerelem valakivel..nehéz ez..főként h meg sem indokolják..
2015. okt. 29. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
És sírj nyugodtan ha fáj..könnyebb lesz utána..
2015. okt. 29. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. okt. 29. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!